jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۷۶۸۴۶   ۱۰ شهريور ۱۳۸۸  |  ۱۰:۱۲

فیلم «والکری» با سرپرستی و گویندگی زهره شکوفنده برای تلویزیون دوبله شد.ماجراهای واقعی این فیلم درباره سرهنگ اشتوفنبرگ است که در ژوئیه 1944 سعی کرد با همدستی دوستان همفکرش هیتلر را ترور کند، اما نقشه آنها شکست خورد و پس از دستگیری اعدام شدند.

در دوبله این اثر منوچهر والی‌زاده به جام تام کروز صحبت کرده است. فیلم 2 قسمتی «قاضی» نیز بزودی پخش خواهد شد.

ماجراهای این فیلم درباره مافیای موادمخدر در فرانسه است. یک قاضی می‌کوشد سران مافیا را محاکمه کند، اما آنها هیچ‌شاهدی را زنده نمی‌گذارند و کار آن‌قدر بالا می‌گیرد که حتی به او نیز سوءقصد می‌کنند.

منوچهر اسماعیلی در این فیلم به جای روبرت حسین صحبت کرده است. منوچهر زنده‌دل، فریبا رمضان‌پور، اسفندیار مهرتاش، شهروز ملک‌آرایی، شایان شام‌بیاتی، کورش فهیمی و امیر عطرچی از جمله دوبلورهای این اثر هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

فهم مسؤولانه

فهم مسؤولانه

 انتخابات ریاست‌ جمهوری 1400 برگزار شد و این بار هم مثل همیشه مردم ما با درایت و هوشمندی، در یک جشن ملی و سیاسی، حضور شکوهمندی داشتند.

حق مطالبه از مسؤولان

حق مطالبه از مسؤولان

جایگاه مردم در حكومت مردم‌سالاری دینی اساسی و غیرقابل‌انکار است.حضورمردم پای صندوق‌های رأی یكی ازتجلیات این موضوع است اما صرفا محدود به آن نیست بلكه مطالبات مردمی هم جزئی از وظایف حكومت برآمده از مردم‌سالاری دینی است. ما در اندیشه مردم‌سالاری دینی هم برای مردم حق قائلیم و هم وظیفه.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر