jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۲۲۹۰۹۹   ۲۴ دی ۱۳۸۷  |  ۱۷:۴۱

از چهارم بهمن آغاز می‌شود

پیش فروش بلیت جشنواره فیلم فجر

حبیب ایل بیگی مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، گفت: پیش فروش بلیت های جشنواره از روز جمعه - چهارم بهمن ماه - در سینما فلسطین تهران آغاز می‌شود.

به گزارش ایرنا ، ایل بیگی تصریح کرد: هنرمندان ، نمایندگان رسانه های جمعی، دانشجویان و نمایندگان وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادها می توانند از چهارم تا هشتم بهمن ماه برای تهیه بلیت به سینما فلسطین مراجعه کنند.

وی توضیح داد: روز جمعه چهارم بهمن ماه هنرمندان می‌توانند از ساعت 14 تا 19 برای تهیه بلیت های مورد نظر خود مراجعه کنند و روز شنبه پنجم بهمن ماه نمایندگان رسانه های جمعی برای تهیه بلیت به سینما فلسطین مراجعه کنند.

ایل بیگی روزهای یکشنبه ششم و دوشنبه هفتم بهمن ماه را زمان پیش فروش بلیت های جشنواره برای «دانشجویان» عنوان کرد و افزود: دانشجویان می‌توانند با 20درصد تخفیف، بلیت های جشنواره را تهیه کنند.

مدیر روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، گفت: روز سه شنبه هشتم بهمن ماه نیز «نمایندگان وزارتخانه ها، سازمان ها و نهادها» می‌توانند با ارایه معرفی نامه معتبر برای تهیه بلیت به سینما فلسطین مراجعه کنند.

وی افزود: نمایندگان سازمان ها و نهادها می توانند از روز چهارم بهمن ماه درخواست های خود را به محل پیش فروش بلیت های جشنواره ارایه دهند تا پس از بررسی بلیت های مورد نظر خود را روز هشتم بهمن ماه دریافت کنند.

ایل بیگی یادآور شد : همزمان با پیش فروش بلیت های جشنواره، کتابچه راهنمای نمایش آثار این رویداد در اختیار مخاطبان قرار می گیرد و به غیر از روز جمعه، روزهای دیگر از ساعت 8:30 دقیقه الی 19 بلیت های جشنواره پیش فروش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

قدرت ایران محدود به مرزها نیست

رزمایش اقتدار ۹۹ نیروی زمینی ارتش، دیروز و امروز در سواحل مكران در منطقه عمومی جاسك و با شركت تیپ ۵۵ هوابرد شیراز، تیپ ۶۵ نیرو مخصوص، تیپ ۲۲۳ نیرو مخصوص واكنش سریع و با پشتیبانی نیروی هوایی و هوانیروز ارتش در حال برگزاری است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر