jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۵۴۸۵۱ ۱۳ آذر ۱۳۸۶  |  ۰۳:۰۷

پس از پایان نواختن موسیقی «فرزند افیون» توسط ناصر چشم آذر، اکنون مراحل میکس نهایی این تله فیلم در حال انجام است.


«فرزند افیون» را مجید جوانمرد بر اساس فیلمنامه ای از جابر قاسمعلی کارگردانی کرده است.
به گزارش سیما فیلم ، داستان این فیلم تلویزیونی درباره زن جوانی به نام شیرین است که وی از سوی مردی متکدی فریب می خورد و به ازدواج او درمی آید. اما شیرین غافل از آن است که به دنبال کشف حقایق با واقعیت های تلخی از زندگی خود و همسر معتادش روبه رو خواهد شد.
نقش شیرین را ژاله صامتی بازی می کند و در کنار وی علیرضا خمسه ، علی صادقی و اشکان خطیبی نیز ایفای نقش می کنند.
گفتنی است ، علیرضا خمسه در حال حاضر به دعوت بابک محمدی به کیش سفر کرده است تا با پیوستن به گروه تصویربرداری «گنج کیش» در این تله فیلم ایفای نقش کند.
مجید جوانمرد با پایان یافتن مراحل تولید «فرزند افیون» به شبکه 5سیما رفته است تا فیلمنامه «شهر بیدار» به تهیه کنندگی محمدرضا ایزدی را مقابل دوربین ببرد.
این تله فیلم با موضوع محرم و انقلاب طی چند روز آینده در منطقه شهر ری و حرم شاه عبدالعظیم کلید می خورد.
جوانمرد با اشاره به تکمیل مراحل فنی «فرزند افیون» به سایت خبری سیمافیلم گفت: احتمالا نام این فیلم تلویزیونی را تغییر می دهیم.
«فرزند افیون » به تهیه کنندگی حسن توکل نیا در مرکز سیمافیلم تولید شده است.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر