jamejamonline
دانش عمومی کد خبر: ۱۴۵۲۰   ۰۷ مهر ۱۳۸۱  |  ۱۵:۰۲

نسخه های B و C ویروس ضد لینوکس و آپاچی آمد . پس از ورود اولین ویروس ملقب به slapper و حمله وسیع به سرورهای لینوکس و آپاچی ، نسخه های به روز شده B و C آن نیز با توسعه انگل وار خود

رایانه های جهان از جمله 1500 سرور و استرالیا را آلوده کردند. هر چند بنا به اظهارنظر کارشناسان ، نوع آلودگی این ویروس چندان خطرناک نیست ؛ اما توسعه سریع نسخه های جدید آن باعث نگرانی شده است . دلیل اصلی قابل ذکر، وجود کد اصلی ویروس در دست برنامه نویسان است که از روی آن نسخه های جدید بسرعت قابلیت توسعه و تکثیر یافته اند. از سوی دیگر منابع آگاه اعلام کردند مظنون اصلی این ماجرا جوانی 21ساله است که در اکراین دستگیر شده است . پلیس بلافاصله اعلام کرد تحقیقات بیشتر در این زمینه را ادامه می دهد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

طراحی کی۱۲۵ با پژو ۲۰۰۸ ارتباطی ندارد

در پی انتشار گزارش روزنامه جام‌جم در چهارم دی ۹۹ با عنوان «یک فیس‌لیفت جدید» که به بررسی آرای کارشناسان درباره محصول جدید ایران‌خودرو (خودروی تارا) می‌پرداخت، کیانوش پورمجیب، معاون تحقیقات،‌ طراحی و تکوین محصول ایران‌خودرو در گفت‌و‌گو با جام‌جم ضمن اشاره به به برخی ویژگی‌های مهم خودروی تارا، هرگونه ارتباطی بین طراحی خودروی کراس‌اور کی۱۲۵ (K۱۲۵) که قرار است به‌زودی رونمایی شود با پژو ۲۰۰۸ را رد کرد.

عزم ملی، واکسن ملی

عزم ملی، واکسن ملی

دیروز واکسن کرونای تولید کشور به اولین داوطلبان تزریق شد. باید بدانیم کشورهای اندکی در جهان وجود دارند که به دانش تولید واکسن دست پیدا کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر
کار ناتمام محققان با آرسیبو

مدیر عملیاتی تلسکوپ رادیویی ساردینیا در گفتگو با جام‌جم از داغ‌ترین حوزه‌های مطالعاتی در اخترشناسی رادیویی می‌گوید

کار ناتمام محققان با آرسیبو