پیام تسلیت رییس رسانه ملی درپی قتل داریوش مهرجویی و همسرش

عاملان جنایت هولناک، تاوان می‌دهند

درپی واقعه تلخ پیش آمده برای داریوش مهرجویی، کارگردان نامدار کشورمان و همسرش، رییس سازمان صداوسیما در پیامی این واقعه را تسلیت گفت.
درپی واقعه تلخ پیش آمده برای داریوش مهرجویی، کارگردان نامدار کشورمان و همسرش، رییس سازمان صداوسیما در پیامی این واقعه را تسلیت گفت.
کد خبر: ۱۴۲۶۰۹۵

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی رسانه ملی، متن پیام بدین شرح است:

«انالله و اناالیه راجعون
روزی تلخ و دردناک برای هنر ایران رقم خورد. فقدان اندوه بار و تاسف برانگیز مرحوم داریوش مهرجویی و همسر محترمه اش، قلب همه مان را جریجه دار کرد. آن استاد فقید با قلم و نگاهش یکی از نماد‌های سینمای مردمی و محبوب ایران بود و آثارش در زمره ماندگارترین‌ها قرار دارد. مرحوم مهرجویی سابقه همکاری با رسانه ملی در ساخت فیلم‌های «مهمان مامان» و «آسمان محبوب» داشت و چه حسرت برانگیز که دو سریال «عطار» و «زکریای رازی» با قلم وی به مرحله تصویربرداری نرسید. بی شک عاملان وقوع جنایت هولناک دیشب، تاوان پس خواهند داد و عدالت درباره شان اجرا خواهد شد. ضایعه درگذشت مرحوم مهرجویی و همسرشان را به خانواده، دوستان و اهالی هنر تسلیت گفته و از خداوند منان برای آن دو عزیز، رحمت واسعه الهی مسألت می‌نمایم

پیمان جبلی، رییس سازمان صداوسیما»

داریوش مهرجویی و همسرش حمیده محمدی فر، دیشب در خانه خود در کرج بدست افراد ناشناس به قتل رسیدند.

مرحوم مهرجویی متولد ۱۳۱۸ بود و با ساخت آثاری مانند «گاو»، «دایره مینا»، «هامون»، «لیلا»، «سارا»، «پری»، «آسمان محبوب» و «لامینور» از جمله کارگردانان صاحب سبک سینمای ایران به شمار می‌آمد.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها