توسعه ‌دهندگان برنامه‌های ویندوز۱۱ اکنون می‌‌توانند با دانلود ماشین‌های مجازی محیط توسعه ویندوز (WDE ) و بدون به‌روزرسانی ویندوز، برنامه‌های کاربردی خود را توسعه دهند.
کد خبر: ۱۴۲۰۰۵۸

ماشین‌های مجازی ویندوز۱۱ قابل دانلود شد

شما می‌توانید آخرین نسخه  این ماشین‌‌ها به شماره ۲۳۰۵ را از وب سایت مایکروسافت دریافت کنید. این نسخه امکان دسترسی به روزرسانی‌های جدید ویندوز۱۱ و ابزارهای توسعه‌دهندگان را فراهم می‌کند. حتی اگر شما توسعه‌دهنده نباشید، می‌توانید از ماشین‌های مجازی شرکت مایکروسافت استفاده کنید تا به صورت رایگان، ویندوز۱۱ و قابلیت‌های آن را کشف کنید.
در محیط توسعه ویندوز۱۱، شما می‌توانید از چهار‌ماشین مجازی پیش ساخته استفاده کنید که برای نرم‌افزارهای مختلف مجازی‌سازی طراحی شده‌اند. شما می‌توانید نسخه مورد نظرتان را دانلود کنید و آن را تنها با یک کلیک در نرم‌افزارهای مجازی ‌سازی مانند VMWare، Hyper-V، VirtualBox یا Parallels اجرا کنید.  علاوه بر این، محیط توسعه ویندوز۱۱ علاوه بر ارائه دسترسی به نسخه Enterprise SKU ویندوز۱۱(Build ۲۲۶۲۱.۱۷۰۲ یا May ۲۰۲۳ Patch Tuesday)،با اجزای متمرکز برای توسعه‌دهندگان و برنامه‌های زیر همراه است:
نسخه Community Edition Visual Studio ۲۰۲۲ با فعال‌شدن بارگیری UWP، .NET Desktop، Azure و Windows App SDK برای بارهایC# .
فعال شدن Windows Subsystem for Linux ۲ با نصب Ubuntu
نصب Windows Terminal
فعال سازی حالت توسعه‌دهنده

توجه داشته باشید که شرکت مایکروسافت، برای دانلود یکی از ماشین‌های مجازی ویندوز۱۱ حداقل به ۲۴ گیگابایت فضای خالی نیاز دارد. شما می‌توانید تا تاریخ ۹آگوست ۲۰۲۳ از ماشین‌های مجازی ویندوز۱۱، بدون آن که نیاز به فعالسازی یا خرید کلید ویندوز، به شرطی که کلید ویندوز ۷، ۸، ۸.۱ یا ۱۰ با SKU مطابقت داشته باشد، استفاده کنید. پس از پایان دوره ارزیابی، سیستم عامل پس‌زمینه را سیاه خواهد کرد و هشدارهایی درباره فعال‌سازی مداوم نمایش خواهد داد. همچنین، سیستم هر ساعت خاموش خواهد شد. با این حال، مایکروسافت هر ماه به‌روزرسانی‌هایی برای WDE)Windows Development Environment) منتشر می‌کند که تاریخ انقضای آن را تمدید می‌کند. (نسخه ۲۳۰۴ در تاریخ ۲۸ آوریل ۲۰۲۳ منتشر شده است)

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها