قهرمانان در جعبه جادو به خط می‌شوند

یک نوروز کاملا ورزشی با شبکه ورزش

شبکه ورزش با مستند‌های داغ و دست اول از ساعت۲۱ روز ۲۹اسفند تا آخرین ساعت روز ۱۳فروردین، همراه ورزش‌دوستان و مخاطبان خود در ایام نوروز خواهد بود.
کد خبر: ۱۴۰۱۴۸۷

برای لحظه تحویل سال، این شبکه ویژه‌برنامه گلبارون را دارد که از آخرین ساعات سال ۱۴۰۱ تا ساعت اولیه سال ۱۴۰۲ پخش می‌شود. این ویژه برنامه با اجرای دو مجری باسابقه و خوب ورزشی خواهد بود‌. عبدا... روا که با برنامه ویدئو چک حسابی در دل بینندگان ورزشی جا باز کرده و جواد خیابانی که با سابقه طولانی در اجرای برنامه‌های ورزشی یادآور لحظات شیرین فراوان در رویدادهای ورزشی ایران یه‌ویژه فوتبال خواهد بود. قهرمانان ورزشی بزرگ ایران در رشته‌های مختلف مهمانان ویژه‌برنامه گلبارون هستند و در خلال این ویژه‌برنامه بخش‌های جذاب تولیدی پخش می‌شود تا لحظات شیرین ورزشی برای مخاطبان در ساعات تحویل سال فراهم کند و اما برنامه‌های شبکه ورزش در نوروز ۱۴۰۲:

فینالیست‌ها: رقابت‌های فینال و جذاب رشته‌های مختلف ورزشی در رقابت‌های بین‌المللی مانند تنیس، فوتبال، والیبال و ... که در سال ۱۴۰۱ برگزار شد، هر روز ساعت ۷ صبح برای علاقه‌مندان به رشته‌های مختلف ورزشی به نمایش گذاشته خواهد شد.

مستند رالی قهرمانی جهان: علاقه‌مندان دنیای رالی و اتومبیل می‌توانند در قالب این مجموعه مستند، آخرین مسابقه WRC را مشاهد کنند.

ورزش‌های ناشناخته: این مجموعه که هر روز ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه پخش خواهد شد به عجیب‌ترین و جذاب‌ترین ورزش‌های دنیا که کمتر به نمایش در آمده، خواهد پرداخت. ورزش‌هایی نظیر چیس‌تگ، چوب‌بری، دراگون‌بوت و ... .

سینما ورزش: سینما ورزش هر روز ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه یک فیلم سینمایی ورزشی را تقدیم مخاطبان شبکه ورزش سیما خواهد کرد. فیلم‌های سینمایی جذابی همچون تیکی تاکا، برادران داسلر، نقطه آغاز و ...

جهان ورزش: برنامه جهان ورزش به مدت ۳۰ دقیقه به مرور اتفاقات و لحظات ماندگار ورزش جهان در سال ۱۴۰۱ که به صورت ماهانه مرور می‌شود، می‌پردازد. این برنامه ساعت ۱۴ پخش می‌شود.

منتخب جام‌جهانی: ۱۴۰۱ سال برگزاری مسابقات جام‌جهانی در قطر بود. در منتخب جام‌جهانی که هر روز ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه پخش می‌شود، به صورت خلاصه تمام بازی‌های جام‌جهانی مرور می‌شود و به حواشی جذاب این مسابقات می‌پردازد.

مستندهای مجموعه‌ای: شبکه ورزش ساعت ۱۵، از یکم تا هفتم فروردین با مستند جذاب مارادونا در مکزیک و از هفتم تا چهاردهم با مستند باشگاه بایرن مونیخ در کنار علاقه‌مندان مستندهای ورزشی است .

نوروز فوتبالی: یکی از ویژه‌برنامه‌های نوروزی و جذاب هر سال شبکه ورزش، نوروز فوتبالی است. این برنامه از ساعت ۱۶تا ۱۸ یکم تا سیزدهم فروردین با اجرای مهدی توتونچی و مهمانان فوتبالی به حواشی و اتفاقات جذاب فوتبال ایران می‌پردازد و مخاطبان می‌توانند بهترین‌های فوتبال ایران را در پست‌های مختلف انتخاب کنند.

جام رمضان: در مسابقه فوتبال جام رمضان، چهره‌های ورزشی و هنری بزرگ کشور دور هم جمع شده‌اند تا در زمین منحصر به فرد فوتبال شبکه ورزش با یکدیگر به رقابت بپردازند. علی فریادی، مجری این برنامه و نیما تاجیک و سعید زلفی گزارشگران این مسابقه هستند.

همه فن حریف: مسابقه‌برنامه جذاب همه فن حریف که به استعدادیابی بهترین‌های کشتی ایران می‌پردازد به مراحل نهایی و حساس خود نزدیک شده است. این مسابقه با داوری محمد بنا، پژمان درستکار، عباس جدیدی و علی محمدی در ایام نوروز هر شب ساعت ۱۹ از شبکه ورزش پخش خواهد شد و برندگان نهایی مشخص خواهند شد.

مستندهای پرتره ورزشی: مستند‌های پرتره ورزشی که به چهره‌های برتر ورزش ایران و جهان می‌پردازد و برای اولین بار از قاب سیما پخش می‌شود، هر شب ساعت ۲۰ از شبکه ورزش پخش خواهد شد. این مستندها در مورد چهره‌هایی نظیر نیمار، دوید بکام و ... است.

قهرمان ایران: برنامه قهرمان ایران که از اسفند ماه سال ۱۴۰۱ شروع شد و به انتخاب برترین‌های ورزش ایران در سال ۱۴۰۱ اختصاص دارد، در ایام نوروز هم همراه بینندگان خواهد بود تا همچنان تب داغ انتخاب برترین‌های ورزش ایران ادامه داشته‌باشد. این برنامه به صورت زنده هر شب ساعت ۲۱ و ۳۰ دقیقه به صورت زنده پخش خواهد شد.

لذت فوتبال: در روزهای نوروز مسابقات فوتبال در اقصی نقاط جهان پیگیری می‌شود و علاقه‌مندان پرشمار ورزش فوتبال می‌توانند این مسابقات را هر شب در قالب برنامه زنده لذت فوتبال از ساعت۲۲ پیگیری کنند. در ایام نوروز مسابقات زنده جذابی نظیر ایتالیا و انگلیس، فرانسه و هلند، مراکش و برزیل و... از شبکه ورزش سیما پخش خواهد شد.

روزنامه جام جم 

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها