از سریال تازه تلویزیون چه خبر؟

ابوالقاسم طالبی با اژد‌های هفت‌سر می‌آید

title
معاون سیما از تدارک تلویزیون براى پوشش تمام بازى هاى جام جهانى و پرداختن دیگر برنامه ها به فرامتن این رویداد خبر داد.
کد خبر: ۱۳۸۶۷۲۳

به گزارش جام جم آنلاین، محسن برمهانی، معاون سیما درباره پوشش بازی های جام جهانی قطر گفت: رسانه ملی با خرید حق پخش، ضمن پوشش ٦٤ بازی جام جهانی، با اعزام تیمی از گزارشگران ، مجریان و عوامل فنی و تولیدی مخاطبان را در جریان این رویداد بزرگ قرار خواهد داد.

معاون سیما افزود: در دوره های گذشته ویژه برنامه های جام جهانی سیما محدود به شبکه هاى مربوط به همین امر بود اما وجه تمایز این دوره این است که انعکاس ابعاد دیگر جام جهانی در دستور کار دیگر شبکه ها و برنامه های عمومی سیما نیز قرار دارد.

وى از تدارک مفصل شبکه هاى سه و ورزش خبر  داد و افزود: شبکه سه سیما ، نیمی از جدول پخش ٢٤ ساعته خود را براى پرداختن به این رویداد بزرگ اختصاص داده است و از حوالى ظهر تا بامداد همراه علاقه مندان به فوتبال خواهد بود.

معاون سیما افزود: ٥٦ بازی از رقابت های فوتبال جام جهانی از شبکه سه سیما و ۸ بازی هم به دلیل هم زمانی از شبکه تخصصی ورزش به روی آنتن خواهند رفت.

وى گفت: فارغ از نگاه ورزشی و حرفه ای به موضوع فوتبال و جام جهانی، برخی از برنامه سازان ما با نگاه اجتماعى ، فرهنگی به این رویداد نگاه کرده اند که می توان گفت یکی از ویژگی های برنامه های سیما در این دوره از جام جهانی فوتبال است.

برمهانی افزود: در این دوره از رقابت های جام جهانی به فراخور موضوع و ساختار برنامه، از مجریان غیر ورزشی و چهره های جدید استفاده شده است که البته این به معنای دور شدن از مقوله ورزش حرفه ای نیست.

برنامه های ورزشی شبکه هاى یک و دو، با ویژه برنامه های خود، نگاه تخصصی و حرفه ای به ورزش دارند و در کنار آن شبکه هایى نظیر نسیم با سه برنامه ، شبکه امید با دو برنامه با نگاهی خارج از بعد ورزشی و در حوزه هایی همچون فرهنگی - اجتماعی و ... با رویکرد «فرامتن موضوع» به ابعاد مختلف رویداد جام جهانی ۲۰۲۲ قطر می پردازند.

معاون سیما همچنین افزود: تیم های مستندسازی هم در دوحه برای تهیه مستندهای روز حضور دارند که در دل برنامه های دیگر پخش خواهد شد.

منبع: خبرگزاری صدا و سیما

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها