شمار شهدای غزه به 32 نفر رسید

فرمانده ارشد جهاد اسلامی شهید شد

سخنگوی جنبش جهاد اسلامی فلسطین:

غافلگیری‌ های بسیاری در راه است

سخنگوی رسمی جهاد اسلامی فلسطین به رژیم موقت صهیونیستی هشدار داد که گروههای مقاومت به صورت یکپارچه به تجاوز این رژیم پاسخ خواهند داد.
کد خبر: ۱۳۷۵۵۲۲

به گزارش جام جم آنلاین، حمله رژیم صهیونیستی به نوار غزه از عصر دیروز (جمعه / ۱۴ مرداد) تحت عنوان «صبح صادق» آغاز شد و تا امروز (شنبه) همچنان ادامه دارد.

بر اساس گزارش رسانه‌ها، از روز گذشته تاکنون ۱۱ فلسطینی از جمله «تیسیر الجعبری» فرمانده ارشد جنبش جهاد اسلامی فلسطین در حملات جنگنده‌ های رژیم صهیونیستی به نوار غزه به شهادت رسیده‌اند.

داوود شهاب سخنگوی رسمی جهاد اسلامی به خبرگزاری آناتولی گفت که این جنبش با قدرت و شجاعت به عملیات صهیونیست ها پاسخ خواهد داد و اجازه نمی‌دهد که صهیونیست ها یک منطقه را تحت انحصار خود درآورند.

وی با بیان اینکه مقاومت فلسطین به صورت یکپارچه، به این جنایت پاسخ خواهد داد و در برابر آن کوتاه نخواهد آمد، تصریح کرد: اسرائیل به صورت پیشدستانه به نوار غزه حمله کرد تا راه را به روی تلاش های مصر برای آرام کردن وضعیت ببندد.

سخنگوی جهاد ادامه داد: «این حمله یک ساعت پس از تماس ما با مصریها صورت گرفت و به ما پیشنهاداتی دادند تا تنش را کنترل کنند. جهاد اسلامی هم به آن پاسخ خواهد داد.

شهاب ضمن تکذیب ادعای ارتش صهیونیستی مبنی بر شهادت ۱۵ فرمانده «سرایا القدس»، تأکید کرد که مراکز غیر نظامی، هدف صهیونیست ها بوده است.

وی درباره نحوه پاسخ به این عملیات هم خاطر نشان کرد: همه در تلاش هستند که اطلاعات جمع کرده و موقعیت را ارزیابی کنند. ساعات آینده، غافلگیری های بسیاری در راه است».

گروه‌های مقاومت مستقر در نوار غزه از صبح امروز شهرک‌های صهیونیستی مجاور باریکه غزه را در پاسخ به حملات جنگنده‌های صهیونیستی هدف حمله راکتی و خمپاره‌ای قرار دادند.

ارتش رژیم صهیونیستی، امروز (شنبه)، در بیانیه‌ای اعلام کرد که برآورد می‌کند حملات دست‌کم تا یک هفته دیگر همچنان ادامه داشته باشد.

منبع: فارس

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
راویان زینبی (س)

واکاوی نقش زنان در انتقال فرهنگ عاشورا در گفت‌وگو با یک پژوهشگر مسائل دینی

راویان زینبی (س)

نیازمندی ها