معاون سابق پرسپولیس درحالی که از ادامه کار در این باشگاه استعفا کرد اما شواهدی دریافتی از رفتارهای او نشان می دهد که می خواهد بازگردد.
کد خبر: ۱۳۴۳۷۲۱

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس، ابراهیم شکوری در زمان مدیریت جعفر سمیعی در پرسپولیس، به عنوان معاون باشگاه انتخاب شد اما با آغاز زمزمه های جدایی سمیعی از حمع سرخپوشان، به یکباره اعلام کرد سرباز است و باید زمان باقیمانده از خدمتش را بگذراند و نمی تواند کنار باشگاه باشد. در نتیجه، سمت او از معاون به مشاور تغییر پیدا کرد.

درحالی که پرسپولیس روزهای مهم نقل و انتقالات را در پیش داشت اما باز شاهد بودیم که شکوری به عنوان مشاور همچنان در امور مدیریتی فعال است. در نهایت، بعد از استعفای سمیعی از مدیرعاملی پرسپولیس، شکوری هم اعلام کرد که دیگر در این باشگاه نمی ماند.

اما رفتارهای شکوری در ادامه چیز دیگری نشان داد و با توییت ها و مصاحبه هایی که از وی منتشر می شد، مشخص بود که تمایل زیادی به ادامه کار دارد. وی با این رفتارها، این سوال را برای مخاطبان و علاقمندان این تیم ایجاد می کند که اگر مایل به کار در پرسپولیس بود، چرا اعلام کرد که با رفتن سمیعی دیگر نمی خواهد به فعالیت خود ادامه دهد و در این باشگاه بماند؟

چه موضوعی در پرسپولیس وجود دارد که برخی مدیران و معاونان جدا شده، به هر شکلی سعی دارند بار دیگر به این باشگاه بازگردند؟ چرا وقتی مدیری به هر دلیلی از مجموعه ای جدا شده، هر روز در مورد مسائل باشگاه واکنش نشان می دهد؟

روز گذشته هم به شکل عجیبی خبری در فضای مجازی پیچید مبنی بر اینکه شکوری گزینه مدیرعاملی پرسپولیس شده است. جالب است که خود او این موضوع را تکذیب کرد اما در اتفاقی جالب تر و قابل تامل، بعد از بازی مقابل فولاد که با برد این تیم به پایان رسید، برخی بازیکنان با انتشار عکس شکوری، از وی حمایت کردند که در راس آنها سیدجلال حسینی کاپیتان تیم بود.

رفتاری عجیب و سئوال برانگیز از سوی بازیکنان که ابهامتی را در پی داشت. البته نکته جالب تر اینکه دقایقی بعد، این استوری های حمایتی از صفحات شخصی این بازیکنان پاک شد. آیا نباید برای این رفتارهای عجیب و چنین نمایش و شوافی که برخی مدیران جداشده انجام می دهند، دچار تردید شد؟

در همین زمینه محمود کلهر پیشکسوت پرسپولیس گفت: برای من همه افراد قابل احترام هستند اما چندین سال است که این باشگاه دچار این معضل است. حضور افراد به خاطر رفاقت در راس امور، همیشه مشکل ساز شده است. این افراد به باشگاه می آیند تا کار خودشان را انجام دهند. این اتفاقات برای باشگاهی مثل پرسپولیس خوب نیست. این مسیر درستی نیست. اولین ضربه بابت چنین تصمیم گیری هایی که برپایه رفاقت است، به هواداران می خورد.

 

وی افزود: متاسفانه در فدراسیون فوتبال هم انتخاب ها بر اساس روابط است. وقتی در فدراسیون چنین اتفاقی می افتد، در باشگاهی مثل پرسپولیس هم رخ می دهد.

 

وی در پاسخ به اینکه به نظر شما چرا باید بازیکنان خود را درگیر چنین مسائلی کنند، گفت: تا زمانی که چارت درستی در باشگاه ها ایجاد نشود، شاهد این مسائل هستیم. در جایی که یحیی گل محمدی با این همه مشکلات توانسته کارش را پیش ببرد، نباید بگذاریم این مسائل حاشیه ای به تیم لطمه بزند. واقعا از وزارت ورزش توقع داریم که مدیران را بر پایه تخصص و دانش انتخاب کند. سجادی خودش یک مدیر ورزشی است و شرایط و محیط را بهتر از هر کسی می داند. هواداران پرسپولیس واقعا نباید صدمه بخورند. آنها در بدترین روزها، کنار تیم بودند و اکنون تیم نباید اسیر این حواشی شود.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
عصر برده‌داران مجازی

گفت‌و‌گوی «جام‌جم» با فرزاد مؤتمن، در باب کتابخوانی و بازیگری‌اش در فیلم «خاطرات بندباز»

عصر برده‌داران مجازی

نیازمندی ها