jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۳۴۲۱۴۴   ۲۱ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۳:۵۵

برنامه نیشگون با رویکرد انتقادی به مسائل روز سلامت در قالب طنز به تهیه‌کنندگی وحید طبیب از رادیو سلامت پخش می‌شود.

به گزارش جام‌جم، برنامه نیشگون روزهای جمعه به مدت یک ساعت روانه آنتن رادیو سلامت می‌شود و از تولیدات گروه سلامت اجتماعی است. در این برنامه که ساعت 15 روی آنتن می‌رود، نگاه طنز به موضوعات سلامت روان، سلامت جسمی، سلامت اجتماعی و ... می‌شود.
رویکرد برنامه، نگاه انتقادی به مسائل روز سلامت و شامل بخش های متنوع است. آیتم ماجرای آقای علاقمند درباره یک زوج سالمند است که این زن وشوهر هر بار با چالش های حوزه سلامت رو به رو می‌شوند و واکنشن متفاوتی دارند. آیتم دکتر وا رفته درباره یک شخصیت پزشک سالمند است که گوشش سنگین است و مطلب را اشتباه می‌شنود. آیتم ناصر خوشمرام هم به روابط آقای خوشمرام و همسرش می‌پردازد. همچنین آیتم آگهی بازورگانی هم اختصاص به آگهی‌های شبکه‌های ماهواره‌ای دارد که به زور و بدون سند و مرجع درست پخش می‌کنند.
آیتم ساختمان پزشکان هم نگاهی طنز به مطب پزشکان دارد. در بخش آیتم گزارشگر هم گزارش‌هایی با زبان طنز از سطح شهر پخش می‌شود. در مجموع این برنامه مسائل متفاوت در حوزه سلامت را دستمایه قرار می‌دهد و با زبان طنز به آن می پردازد.
این برنامه به تهیه‌کنندگی وحید طبیب، گویندگی داریوش بشارت و صاحبه عظیمی، بازیگری معصومه نوازنی، معصومه احسانیان، علی باقری، پانته‌آ یزدی، محمدامین سبزعلی و نویسندگی شیما اسمعیلی و روژین سده پخش می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر
سلبریتی‌ زده نیستیم

مژده لواسانی، مجری «بسته پیشنهادی» از ویژگی‌های برنامه‌ای می‌گوید بعد از مد‌ت‌ها با آن به تلویزیون بازگشته است

سلبریتی‌ زده نیستیم

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها