jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۴۱۷۱۲   ۱۹ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۱:۳۰

خبرنگار کره‌ای پیش از بازی حساس مقابل تیم ملی کشورمان به تمجید از تیم اسکوچیچ پرداخت و به بازیکنان تیم ملی کره جنوبی روحیه داد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فارس ؛ خبرنگار کره‌ای به نام «لی جائه هو» در گزارشی برای سایت ورزشی «hankooki» به روحیه به بازیکنان تیم ملی کره جنوبی پرداخت و نوشت که اگر مقابل ایران باز هم بازنده شدند باز هم مشکلی وجود نخواد داشت.

این خبرنگار نوشت: بازی مقابل ایران همیشه سخت و دشوار است به شکلی که یادم نمی‌آید آخرین بار کی مقابل این تیم برنده شدیم. ایران همیشه مقابل کره نمایشی عالی از خودش به جا گذاشته و توانسته آمار 13 برد ، 9 باخت و 9 تساوی را به ثبت برساند. در 10 سال اخیر کره تنها یک بار موفق به پیروزی شده و 5 بار شکست خورده است. ایرانی‌ها اکنون از ذهنیت قدرتمندی برخوردار هستند ولی نبود تماشاگر در ورزشگاه آزادی که جهنم و قبر تیم‌های حریف می‌خوانند می‌تواند برای ما یک امتیاز باشد.

او ادامه داد: هدف بازیکنان تیم ملی کره جنوبی این است که با خونسردی و آرامش به تساوی فکر کنند. هیچ کس از شما( بازیکنان کره) انتظار ندارد، 10 بازی مقدماتی جام جهانی را بدون شکست به پایان برسانید و اگر این بازی را باختید هم اصلا مشکلی وجود ندارد و نباید آن را یک بحران تلقی کرد. البته اگر این شکست با یک نمایش ضعیف یا یک نتیجه تحقیرآمیز به پایان نرسد. شما بهترین نمایشتان را به اجرا بگذارید و اصلا هراس و نگرانی از باخت نداشته باشید زیرا ایران تیمی بسیار قدرتمند است.اگر با تساوی به خانه بازگشتید قطعا با تشویق ما همراه خواهید شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

این بازیکنان نمی دانند پیراهن چه تیمی را پوشیده اند!

من اگر بخواهم بی تعارف حرف بزنم باید بگویم بازیکنان جدید پرسپولیس هنوز نمی‌دانند پیراهن چه تیم بزرگی را پوشیده اند. بازیکن تازه وارد پرسپولیس باید بداند این تیم یک تیم معمولی نیست. شما نمی‌توانید و حق ندارید در پرسپولیس معمولی باشید!

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پاندمی نارسیسم در پرسپولیس

پرسپولیس بیمار است. تشخیص این بیماری نیاز به آزمایش و معاینه ندارد، از همین دور و از قاب تلویزیون هم نشانه‌هایش قابل تشخیص است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها