jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۱۳۴۰۲۰۲   ۰۸ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۳:۴۶

شبکه اجتماعی واتساپ در حال کار بر روی ویژگی است که از طریق آن می‌توانید به شکل همزمان در چند دستگاه از واتساپ استفاده کنید.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، شبکه اجتماعی WhatsApp در حال کار بر روی بهبود فعالیت همزمان چند دستگاهی است. روش چند دستگاهی نحوه استفاده از واتساپ را تغییر داده است؛ تلفن شما نیازی به اتصال به اینترنت ندارد و همچنان می‌توانید از WhatsApp Web، WhatsApp Desktop Portal استفاده کنید. در حال حاضر ممکن است حساب WhatsApp خود را به ۴ دستگاه و ۱ تلفن همراه متصل کنید، اما در آینده همه چیز تغییر خواهد کرد.

اگر به برنامه بتا چند دستگاهی ملحق شده اید، صفحه‌ای هنگام بازکردن WhatsApp Web/Desktop ظاهر می‌شود. در نهایت قادر خواهید بود از WhatsApp در یک دستگاه تلفن همراه دوم نیز استفاده کنید. وقتی واتساپ را در گوشی هوشمند دوم بعد از مدتی باز می‌کنید، همه پیام‌ها را از سرور بارگیری می‌کند و این امر نیازی به اتصال تلفن اصلی شما به اینترنت ندارد. هنگامی که دومین دستگاه تلفن همراه خود را برای اولین بار متصل می‌کنید، WhatsApp تاریخچه چت را همگام می‌کند و بدیهی است که این فرآیند رمزگذاری سرتاسری است.

هنوز مشخص نیست که آیا WhatsApp این ویژگی را فقط برای رایانه‌های لوحی (WhatsApp برای iPad و Android) ارائه می‌دهد یا تلفن‌های همراه را نیز شامل می‌شود، اما هیچ مدرکی مبنی بر حذف گوشی‌ها وجود ندارد. این ویژگی در نسخه بتا WhatsApp برای iOS در حال توسعه است، اما واتساپ برای Android نیز روی آن کار می‌کند. متاسفانه، تاریخ انتشار مشخصی برای این ویژگی وجود ندارد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

دانشجو همیشه عدالتخواه بوده است

افتخارم این است که همیشه دانشجو بوده و هستم و خواهم بود. تا بوده دانشجو همیشه و در همه جهان فرهیخته، وطن‌دوست و عدالت‌طلب بوده است.

آن 18 نفر در گوانتانامو

آن 18 نفر در گوانتانامو

ترم اول دانشجویی من در خوابگاه خصوصی گذشت، خوابگاهی که از خیلی جهات مثل تمام خوابگاه‌های دیگر بود.

گفتگو

بیشتر
پیش از نبرد با سرطان

اهمیت حفظ توان باروری بیمار پیش از درمان سرطان را در گفت‌وگو با متخصصان مرکز درمان ناباروری ابن‌ سینا بررسی کرده‌ایم

پیش از نبرد با سرطان

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها