رئیس فدراسیون والیبال ایران بعد از شکست مقابل کانادا‌؛

نباید که همه بازی ها را ببریم!

رئیس فدراسیون والیبال ایران گفت: در مورد مسائل فنی سرمربی باید صحبت کند، اما در المپیک نمی‌شود همه بازی ‌ها را برد.
کد خبر: ۱۳۲۸۸۸۲

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایسنا، محمدرضا داورزنی پس از شکست تیم ایران در سومین دیدار برابر کانادا، اظهار کرد: کانادا خوب بازی کرد و روزش بود، اما به هر شکل این بازی تمام شد و بازی با کانادا را واگذار کردیم. دو بازی دیگر داریم و باید به فکر بازی ایتالیا و ژاپن باشیم.

وی ادامه داد: کانادا در این ۳ بازی اینقدر خوب نبود، در این بازی آنها سرویس و دریافت‌های خوبی داشتند. فکر می‌کنم در مورد مسائل فنی آلکنو ‌و ‌کادرفنی باید حرف بزنند، اما در تورنمنتی مثل المپیک نباید همه بازی‌ها را ببریم. در همین گروه تیم‌ها همه باخت داده‌اند. امروز روزمان نبود اما برخی می‌گویند بچه‌ها خسته بودند که اینگونه نیست، شرایط دهکده و استراحت برای همه یکسان است.

رئیس فدراسیون والیبال عنوان کرد: دو بازی ما ساعت ۹ صبح بوده و این روی عملکردمان تاثیر منفی گذاشت، البته باید برخی نقاط ضعف در بازی‌های بعد برطرف شوند. هدف گذاری ما حضور در جمع ۴ تیم است و الان دو بازی دیگر داریم و باید این دو بازی را با موفقیت پشت سر بگذاریم و ببینیم حریفمان چه تیمی است.

داورزنی خاطرنشان کرد: میدان المپیک میدانی سخت است و کسی برای باخت به اینجا نمی‌آید. از ۲۲۱ کشور دنیا ۱۲ کشور در رشته والیبال راهی توکیو شده‌اند تا قهرمان شوند و ایران هم دنبال همین شرایط است که امیدوارم بچه‌ها به شرایط خوب خودشان برگردند.

وی افزود: کانادا چیزی برای از دست دادن نداشت و همه جوره خوب عمل کرد، اما شرایط ما بهتر می‌شود و با دعای خیر مردم بهتر عمل می‌کنیم.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها