jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۳۱۷۲۱۷   ۰۳ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۴:۳۹

شنوندگان رادیو سلامت می توانند روزهای جمعه شنونده یک جنگ شاد با نام کوچه سلامت پلاک 102 باشند که به تهیه کنندگی محسن کریمی پخش می شود.

به گزارش جام جم آنلاین، کوچه سلامت پلاک 102، تنها برنامه رادیو سلامت است که موسیقی متناسب با آیتم های برنامه به صورت زنده اجرا می شود. امیرحسین انصافی، امیر پارسی و آسیه گرجی قطعات نمایشی را بازی می کنند. این برنامه که در قالب جنگ شاد روزهای جمعه از ساعت 9 تا 11 پخش می شود، درصدد است ساعت خوشی را برای شنوندگان فراهم کند.

یکی از قطعات نمایشی با نام کافی و نعمت پخش می شود که روایتگر داستان دو باجناق و یک مادرزن است که با ماجراهای متفاوتی دست و پنجه نرم می کنند و لحظات کمدی را برای شنوندگان شکل می دهند. 

از دیگر آیتم های این برنامه می توان به سهم من از همدلی (شعار سال)، بفرمایید خوش آمدید، بهارانه (ورک شاپ گزارشی)، غذای روز منوی امروز (هر جمعه یک آشپز بین المللی در این برنامه یک غذای ویژه روزهای جمعه آموزش می دهد)، ایستگاه خنده، ترانه، دکه سلامت (خبرهای علمی روز)، تا مقصد (با محوریت شکست کرونا در قالب گفت و گو با کارشناس)، مطب آقای دکتر (آموزش مطالب علمی)، خاطرات مادربزرگ (نوستالژی خاطرات)، گنجینه (پاس داشتن زبان فارسی و به کار بردن کلمات فارسی)، گل و گلدون (یادآوری اتفاقات خوب قدیم از جمله همچشمی نکردن و دورهمی های خانوادگی و مقایسه دنیای گذشته و مدرن)  و... است.

شنوندگان رادیو سلامت می توانند روزهای جمعه سری به کوچه سلامت پلاک 102 بزنند و حال و هوایش را تغییر بدهند. سردبیری و گویندگی این برنامه به عهده فیروزه آدابی است که تنها گوینده رادیو سلامت است که در کنار گویندگی سردبیری و آیتم سازی برنامه هم انجام می دهد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها