jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۷۲۸۳   ۲۳ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۰:۱۶

رمزگشایی از راز قتل زن ایرانی مقیم کانادا

مومیایی جسد خانم دکتر بعد از قتل

مرد بدهکار بعد از قتل خانم دکتر داروساز، جسد او را مومیایی کرد و داخل چمدان گذاشت. مقتول مقیم کانادا بود و ناپدید شدن او باعث شک فرزندانش شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین به نقل از روزنامه جام‌جم، روز سه‌شنبه هفته گذشته زن سالخورده‌ای با مراجعه به اداره چهارم پلیس آگاهی تهران از ناپدید شدن دخترش خبر داد و گفت: دختر ۶۲ساله‌ام دکتر داروساز و مقیم کاناداست.
 
او داروخانه‌ای در تهران دارد و چندی قبل به تهران آمد و قرار بود چند ماه دیگر برگردد. او دو روز قبل پیامی برای فرزندانش ارسال کرد و مدعی شد زودتر راهی کانادا شده و نزد آنها می‌رود و بعد از آن هم ناپدید شد. با تماس نوه‌هایم متوجه ماجرا شده و همراه وکیل او به اداره آگاهی آمدیم.

پس از این شکایت ماموران راهی خانه خانم دکتر شده و با خودروی او در پارکینگ روبه‌رو شدند. با دستور قضایی در خانه را شکسته و بعد از ورود به خانه با به‌هم‌ریختگی آنجا روبه‌رو شدند. در اتاق خواب چمدانی قرار داشت که از داخل آن بوی نامطبوعی به مشام می‌رسید. ماموران وقتی در چمدان را باز کردند، با جسد این زن در حالی که با لباس‌هایش مومیایی شده بود روبه‌رو شدند.

گوشی تلفن‌همراه مقتول، طلاها و مدارکش بعد از قتل، سرقت شده بود. با بررسی دوربین‌های مداربسته مشخص شد مردی ۵۰ ساله که از کارمندان داروخانه بوده، آخرین‌بار به خانه این زن رفته است.

مرد میانسال بازداشت و در ابتدا مدعی شد روز حادثه ۸۰۰هزار دلار برای مقتول برده و نمی‌داند چه کسی او را به قتل رسانده است.

بازجویی‌ها ادامه داشت تا این‌که بعد از ۲۴ساعت متهم لب به اعتراف گشود و گفت: با مقتول مراوده مالی داشتم. حدود ۸۰۰هزار دلار به او بدهکار بودم. نتوانستم بدهی‌ام را بپردازم. چند روز قبل با او تماس گرفتم و ادعا کردم به خانه‌اش می‌آیم و بدهی‌ا‌م را می‌دهم. وقتی وارد خانه شدم با او درگیر شده و خفه‌اش کردم.
 
خواستم همان شب جسد را بیرون ببرم اما از ترس این‌که همسایه‌ها متوجه نشوند، جسد را خارج نکردم. بعد آن را در میان لباس مومیایی کرده و در چمدان داخل اتاق خواب گذاشتم تا در فرصتی مناسب آن را بیرون ببرم و دفن کنم که دستگیر شدم. در ادامه با گوشی مقتول پیامک فرستادم که وانمود کنم او راهی کانادا شده، بعد تلفنش را خاموش کردم.

 مصطفی واحدی، بازپرس شعبه یازدهم دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر به جام‌جم گفت: با اعتراف متهم پرونده، او در بازداشت به‌سر می‌برد و تحقیقات از وی ادامه دارد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر