jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۵۶۰۴   ۱۰ اسفند ۱۳۹۹  |  ۱۰:۲۱

حوادث بین الملل؛ تجاوز و قتل

تجاوز و قتل دختر 20 ماهه

متجاوزی که دختر 20 ماهه همسرش را مورد آزار و اذیت قرار داده و او را به قتل رسانده بود دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از کرایم، "ویلیامز کیس"47 ساله محکوم شده که دختر 20 ماهه همسرش را پس از تجاوز به قتل رسانده است.

تجاوز و قتل دختر 20 ماهه

بنا بر اطلاعات پلیس ویرجینیای آمریکا متهم هنگامی که همسرش سر کار بوده از دختر 20 ماهه وی سوء استفاده کرده است. جزئیات پرونده نشان می دهد که در زمان نبود مادر کودکان این مرد روانی از دو فرزند دختر همسرش در سنین 5 ساله و 20 ماهه نگهداری می کرد و در همان زمان از قربانی سوء استفاده جنسی کرده است.

هنگامی که مادر کودکان از محل کار به خانه بازگشته متوجه می شود که دختر کوچکش بد حال بوده و او را به بیمارستان منتقل می کند پس از انتقال کودک به بیمارستان پزشکان تائید کرده اند که قربانی بر اثر ضرب وشتم و سوء استفاده جنسی به شدت آسیب دیده و تنها چند ساعت بعد جان سپرده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر