jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۰۱۷۷   ۱۸ دی ۱۳۹۹  |  ۱۱:۰۱

حوادث آذربایجان شرقی؛ سارقان زورگیر مسلح

دستگیری سارقان زورگیر مسلح در مرند

فرمانده انتظامی شهرستان مرند خبر از دستگیری 3 سارق زورگیر حرفه ای مسلح در این شهرستان خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از صدا و سیما مرکز آذربایجان شرقی، سرهنگ محمد جلیلیان در تشریح این خبر، گفت: در پی وقوع سرقت به عنف از مغازه ای در جاده "مرند – خوی" دستگیری سارقان در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.
 
دستگیری سارقان زورگیر مسلح در مرند
وی افزود: کارآگاهان پلیس آگاهی با شگردهای خاص پلیسی و تشکیل تیمی از ماموران زبده وارد عمل شده و 3 متهم را در عملیاتی غافلگیرانه در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان مرند ادامه داد: با دلالت متهمان به پلیس آگاهی و انجام بازجویی های اولیه، از آن ها یک قبضه اسلحه شکاری، یک قوطی افشانه دفاع شخصی، انواع سلاح سرد و مقداری از پول های مسروقه کشف شد.
سرهنگ جلیلیان خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت موضوع ، تحقیقات تکمیلی از متهمان در دستور کار قرار گرفت که مشخص شد هر 3 سارق زورگیر سابقه جرایم خشن و مسلحانه دارند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر