همزمان با اعلام خبر مرگ مرد ناشناسی که با ضربه‌های چاقو مجروح شده و در بیمارستان جان باخته بود تحقیقات برای شناسایی هویت مقتول و عاملان این جنایت آغاز شد.
کد خبر: ۱۲۹۸۰۸۶
به گزارش گروه حوادث  جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، ساعت یک بعد از ظهر یکشنبه نماینده حقوقی بیمارستان امام حسین (ع) در تماس با کلانتری ۱۲۸ تهران نو اعلام کرد مرد میانسالی که به علت جراحت با ضربه‌های چاقو مجروح شده بود روز یکم دی ماه در بیمارستان فوت کرده است. نماینده حقوقی بیمارستان در تحقیقات گفت: ۲۲‌آذر مرد ۵۲ ساله‌ای در حالی که ضربات چاقو به پشت و پهلویش اصابت کرده بود برای درمان به بیمارستان منتقل شد، اما روز یک دی ماه مرد میانسال در حالی فوت کرد که فقط یک کارت شناسایی داخل جیبش بود. با توجه به اینکه هویت مرد میانسال ناشناس بود و موفق نشدیم خانواده‌اش را پیدا کنیم موضوع را به پلیس خبر دادیم. گزارش نماینده حقوقی بیمارستان بلافاصله به بازپرس مصطفی واحدی اعلام شد و بازپرس جنایی دستور تحقیقات را صادر کرد. در نخستین گام کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت در تحقیق از بیمارستان دریافتند که دو مرد جوان، وی را به بیمارستان منتقل کرده‌اند.
 
قتل خونین در سناریوی مرموز
آن‌ها مدعی شده بودند که مغازه‌دار هستند و در محدوده تهران نو سوپرمارکت دارند. مأموران بلافاصله به سراغ آن‌ها رفته و مردان جوان در تحقیقات عنوان کردند: مرد میانسال گاهی از ما خرید می‌کرد. اما از هویت یا اطلاعات شخصی‌اش خبری نداریم. ۲۲ آذر، این مرد با لباس‌های خونین وارد مغازه‌مان شد و روی زمین افتاد. وحشت‌زده بودیم. از او پرسیدیم چه اتفاقی افتاده که به سختی و با کلمات بریده بریده گفت چند نفر به او حمله کرده و کتکش زده‌اند. بعد هم از هوش رفت. ما هم سریع با اورژانس تماس گرفتیم و او را به بیمارستان بردیم.
در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد در چند روز گذشته مأموران پلیس به جست و جو برای یافتن خانواده مرد ناشناس پرداخته‌اند، اما هیچ رد و نشانی از آن‌ها به‌دست نیاوردند.
بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی تهران دستور بررسی پرونده افراد ناپدید شده را که مشخصات آن‌ها با مشخصات مرد ۵۲ ساله شباهت دارند صادر کرد با این احتمال که خانواده او ناپدید شدنش را گزارش کرده باشند. همچنین وی دستور بازبینی دوربین‌های مداربسته، انتقال جسد به پزشکی قانونی برای مشخص شدن علت اصلی مرگ، شناسایی هویت مرد میانسال و عامل یا عاملان این حادثه را صادر کرد.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها