شبکه رادیویی تهران تدابیری اتخاذ کرده تا ناشنوایان هم بتوانند از برنامه های این شبکه بویژه موضوعات مهم پزشکی بهره مند شوند.
کد خبر: ۱۲۸۵۷۵۸

رادیو برای ناشنوایان هم شنیدنی می‌شود

 

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از رادیو تهران، اعظم ابراهیمی تهیه کننده‌ برنامه «تهران کلینیک» ضمن اعلام این خبر گفت: شبکه رادیویی تهران در برنامه «تهران کلینیک» که در زمينه هاي پزشكي، بهداشت و سلامت، روانپزشكي و.... روی آنتن می رود، شرایطی فراهم آورده تا ناشنوایان هم بتوانند از برنامه های رادیو بویژه در شرایط کنونی که اطلاع رسانی در خصوص ویروس کرونا و توصیه ها جهت رعایت پروتکل های بهداشتی از اهمیت خاصی برخوردار است؛ بهره‌مند شوند.

وی یادآور شد: این ویژه برنامه که امروز 18 آبان، با حضور مترجم ناشنوایان خانم رحمانی تقدیم حضور ناشنوایان و کم شنوایان شد با موضوع چربی خون و رابطه آن با بیماری های قلبی و عروق و با حضور کارشناس برنامه دکتر لایق متخصص قلب و عروق از ساعت 10 با برنامه تهران کلینیک اجرا شد.

گفتنی است؛ شبکه رادیویی تهران به مناسبت روز جهانی ناشنوایان، امکان استفاده ناشنوایان از رادیو را فراهم آورده بود، به دلیل استقبال بسیار تلاش بر آن شده تا در برخی از برنامه های ویژه از مترجم ناشنوایان استفاده شود. این گروه تنها قشری هستند که نمی تواننداستفاده کافی و وافر را از برنامه ها داشته باشند با توجه به این که بسیاری از مسائل و نکات بهداشتی که در خصوص ویروس کرونا گفته می شود را نمی توانند بشنوند.

برنامه«تهران کلینیک» شبکه رادیویی تهران سال‌هاست که هر روز در زمينه هاي پزشكي، بهداشت و سلامت، روانپزشكي و.... روی آنتن می رود و با توجه به این که ماه هاست؛ دغدغه همه افراد ویروس کرونا و مباحث مرتبط با این بیماری است، برنامه تهران کلینیک هر روز به صورت مستقیم در ارتباط با مسئولین پیگیر مطالبات مردمی، اخبار روز حوزه سلامت و تازه های پزشکی درباره ویروس کروناست و ضمن اطلاع رسانی اخبار و رویدادهای این بیماری به تجزیه و تحلیل آنها می پردازد و آخرین و به روزترین اطلاعات و اخبار را به سمع مخاطبان می رساند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها