jamejamclick
کلیک وب کد خبر: ۱۲۸۱۱۸۳ ۲۷ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۸:۲۹

به نظر می‌رسد که رنسانس یادگیری ماشینی اندروید سرانجام به نرم‌افزار گوگل فوتوز رسیده است و این کمپانی در طی مراسم رونمایی از پیکسل 5 درباره قابلیت‌های جدید این نرم‌افزار صحبت کرده است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از ایتنا، کمپانی گوگل برای شروع قصد دارد که قابلیت مفید بهبود خودکار تصویر در گوگل فوتوز را با الگوریتم‌های یادگیری ماشینی تلفیق کند.

مطابق جزئیات منشتره، این دسته از الگوریتم‌ها می‌توانند این بهبودهای خودکار تصویر را بر اساس تصویر خاصی که روی آن کار می‌کنید بهبود ببخشند.

 

بدین ترتیب، کاربران قادر خواهند بود تا روشنایی، کنتراست و افکت‌های پرتره را تنها با یک کلیک ساده ‌روی عکس‌های خود به‌خوبی اعمال کنند.

علاوه بر این، آن دسته از ویرایشگران حرفه‌ای تصاویر که می‌خواهند به‌صورت دستی عکس‌های خود را ویرایش کنند، می‌توانند از چیدمان ویراستار که در نوار موجود در انتهای تصویر قرار گرفته است، استفاده کنند.

 

این کمپانی همچنین از قابلیت دیگری به نام Portrait Light رونمایی کرده است.

این قابلیت در واقع نورپردازی مبتنی بر هوش مصنوعی است که می‌تواند سطوح مختلف و جایگاه‌های متفاوتی از روشنایی و سایه را روی عکس‌هایی که شما در حال حاضر به ثبت رسانده‌اید، اعمال کند.

 

البته نام‌گذاری این قابلیت با کارکرد آن متفاوت است و به ‌این ‌ترتیب شما می‌توانید روی تمامی عکس‌های موردعلاقه خود از آن استفاده کنید و نیازی نیست که حتما تصاویر ثبت شما در حالت پرتره باشند.

البته تنها نکته منفی این قابلیت آن است که شما باید این ویرایشگر را روی پیکسل 4a 5G با پیکسل 5 اجرا کنید.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر