jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۰۶۱۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۱:۰۹

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از دستگیری یک فروشنده مواد مخدر و کشف بیش از ۴ کیلوگرم تریاک خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از سایت خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از دستگیری یک فروشنده مواد مخدر و کشف بیش از ۴ کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد.
کشف مواد مخدر و دستگیری یک قاچاقچی در کهگیلویه
سرهنگ جهان دیماز با بیان اینکه برای تداوم اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده شهری و روستایی، خبری مبنی بر فعالیت یک نفر در زمینه تهیه و تولید مواد مخدر گزارش شد، گفت: شناسایی و دستگیری در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران متهم را در اطراف شهر دهدشت شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند که در بازرسی از منزل ایشان مقدار ۴ کیلو و ۳۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.
سرهنگ دیماز اضافه کرد: در این رابطه متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

سرهنگ جهان دیماز ضمن تاکید بر همکاری و ارتباط مداوم شهروندان با پلیس بر برخورد قاطع با توزیع‌کنندگان مواد مخدر تاکید کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه در پایان از شهروندان خواست هر گونه اخبار و اطلاعات در خصوص اماکن توزیع مواد مخدر را در اولین فرصت از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

داستان دستبند و داس

داستان دستبند و داس

راضیه غفاری در رابطه با قتل رومینا اشرفی یادداشتی در اختیار جام جم قرار داده که در ادامه می خوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر