jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۸۰۶۱۹ ۲۵ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۱:۰۹

فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از دستگیری یک فروشنده مواد مخدر و کشف بیش از ۴ کیلوگرم تریاک خبر داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین و به نقل از سایت خبرگزاری صدا و سیما مرکز کهگیلویه و بویراحمد، فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه از دستگیری یک فروشنده مواد مخدر و کشف بیش از ۴ کیلوگرم تریاک در این شهرستان خبر داد.
کشف مواد مخدر و دستگیری یک قاچاقچی در کهگیلویه
سرهنگ جهان دیماز با بیان اینکه برای تداوم اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و پاکسازی نقاط آلوده شهری و روستایی، خبری مبنی بر فعالیت یک نفر در زمینه تهیه و تولید مواد مخدر گزارش شد، گفت: شناسایی و دستگیری در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: ماموران متهم را در اطراف شهر دهدشت شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر کردند که در بازرسی از منزل ایشان مقدار ۴ کیلو و ۳۰۰ گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد.
سرهنگ دیماز اضافه کرد: در این رابطه متهم دستگیر و برای سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.

سرهنگ جهان دیماز ضمن تاکید بر همکاری و ارتباط مداوم شهروندان با پلیس بر برخورد قاطع با توزیع‌کنندگان مواد مخدر تاکید کرد.
فرمانده انتظامی شهرستان کهگیلویه در پایان از شهروندان خواست هر گونه اخبار و اطلاعات در خصوص اماکن توزیع مواد مخدر را در اولین فرصت از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کنند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر