jamejamclick
کلیک گجت های همراه کد خبر: ۱۲۸۰۱۴۷ ۲۳ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۰:۰۸

علی‌رغم این‌که خبر توقف فعالیت سرویس گوگل پلی موزیک در آینده بارها اعلام شده است؛ اما کماکان بسیاری از افراد احتمالا از این سرویس پخش موسیقی استفاده می‌کنند. صرف‌نظر از این‌که سرویس YouTube Music از نظر امکانات با گوگل پلی موزیک برابری خواهد کرد یا خیر؛ اما گوگل قاطعانه بر این باور است که کاربران سرویس دوم نهایتا بایستی به یوتیوب موزیک مهاجرت کنند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از آِی تی رسان، دیروز گوگل در راستای کنار گذاشتن سرویس Play Music گام مهمی برداشت. غول جستجوگر اعلام کرد که فروشگاه موسیقی در گوگل پلی دیگر قابل دسترس نخواهد بود. بنابراین چنان‌چه شما به‌عنوان یکی از علاقه‌مندان بی‌شمار موسیقی کماکان از سرویس گوگل پلی موزیک استفاده می‌کنید؛ از امروز تنها 3 گزینه مختلف را پیش رو خواهید داشت:

نخست این‌که چنان‌چه کماکان مایل به شنیدن آرشیو آهنگ‌های خود در پلی موزیک و کشف آهنگ‌های جدید با پیشنهادات شخصی خود هستید؛ در این‌صورت بایستی آرشیو خود را به YouTube Music منتقل کنید.

ثانیا چنان‌چه مایل به انتقال کتابخانه خود به YouTube Music نیستید؛ در این‌صورت می‌توانید آهنگ‌های خریداری شده خود را از طریق سرویس Google Takeout نگهداری کنید. این گزینه به شما امکان می‌دهد تا آهنگ‌های پیش‌تر خریداری شده خود را از ترک‌های آپلود شده گوگل پلی دانلود نمایید. همچنین شما قادر به دانلود لیست علاقه‌مندی‌ها و بررسی آهنگ‌ها، فهرست ترک‌ها، لیست‌های پخش و ایستگاه‌های رادیویی موجود در کتابخانه خود خواهید بود.

نهایتا حذف کتابخانه خود در پلی موزیک و تاریخچه پیشنهادات از بخش تنظیمات حساب‌کاربری گوگل پلی موزیک آخرین گزینه پیش رو به‌شمار می‌رود.

مهم نیست که از میان این 3 گزینه کدام‌یک را انتخاب می‌کنید؛ اما بایستی تا پایان سال در این خصوص تصمیم‌گیری نمایید. چرا که از آن زمان به بعد برنامه گوگل پلی موزیک دیگر قابل دسترس نبوده و کلیه داده‌های کاربران از بین خواهند رفت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر