jamejamclick
کلیک بازی کد خبر: ۱۲۸۰۱۱۹ ۲۲ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۹:۳۳

بازی اکشن – نقش‌آفرینی و رایگان Genshin Impact که توسط استودیوی چینی ‌می‌هویو ساخته شده است، از زمان انتشار خود در دو هفته‌ی پیش تاکنون بیش از 100 میلیون دلار درآمد در سراسر جهان داشته است.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از بازی سنتر، به گفته‌ی شرکت سنسور تاور، Genshin Impact در اولین هفته انتشار به رتبه‌ی دوم در لیست بازی‌های پردرآمد iOS رسید. این بازی بطور کلی بیش از 23 میلیون بار بر روی سیستم عامل‌های iOS و آندروید دانلود شده که17میلیون نسخه‌ی آن به گرازش سایت اپ آنی در چهار روز دانلود شده است.

بگفته‌ی تحلیلگر ارشد شرکت نیکو پارتنرز ، دنیل احمد، بازارهای برتر این بازی رایگان ، چین، ژاپن، کره و ایالات متحده هستند. به این ترتیب بازی Genshin Impact تاکنون بزرگترین لانچ IP جدید توسط سازنده‌ی چینی است، که یک نقطه عطف مهم برای صنعت بازی‌‌های ویدیویی در چین به حساب می‌آید، با ذکر این نکته که بازی چینی به ندرت خارج از کشور موفق هستند.

البته این روند کاملاً بدون مشکل نبوده است. Genshin Impact موجب ایجاد اختلاف نظرهایی نیز در مورد نحوه‌ی کارکرد تراکنش‌های پولی درون- بازی در بین منتقدان بوده است. به جز کسب درآمد در بازی، این عنوان به دلیل سانسور لیست طولانی کلمات، از جمله هنگ کنگ، تایوان و سایر موارد برای رعایت دستورالعمل‌های قانوی چینی به عنوانی بحث‌برانگیز تبدیل شده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر