jamejamsara
سرا زندگی کد خبر: ۱۲۷۹۷۴۴ ۲۱ مهر ۱۳۹۹  |  ۲۰:۲۹

داشتن آرامش و شادی در زندگی یکی از مهم ترین عوامل رسیدن به موفقیت است آرامش و موفقیت را باید هم زمان و یکجا با راه و روش های موثر و تغییراتی در زندگی خود بدست آوریم.

title

چطور در یک زمان به آرامش و موفقیت برسیم؟

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از فان، بله این درست است که شما می توانید آرامش و موفقیت را با هم و یکجا داشته باشید تنها کافیست تغییراتی کوچک اما تاثیر گذار در خود ایجاد کنید. راه های بسیار جالبی برای مدیریت موفقیت و رسیدن به آرامش وجود دارد افرادی هم وجود دارند که توانستند آرامش و موفقیت را در یک زمان مدیریت کنند با اینکه کار بسیار دشواری است.اگر راه های موفقیت را آموخته اید باید راه های رسیدن به آرامش هم بیاموزید ؛ 

 

راز رسیدن به آرامش و موفقیت

1. جایگزینی صحبت های منفی با تصدیق های مثبت :

همه ما خوب میدانیم که تفکرات و صحبت های منفی تاثیر خود را بر زندگی ما خواهند داشت آن هم تاثیری که فقط و فقط منفی است؛ اگر ما افکار و باورهای منفی در مورد محیط پیرامون انتخاب کنیم به دنبال آن شکست و استرس را تجربه خواهیم کرد.

2. دوری از اشتباهات احمقانه :

مهم نیست که اشتباه شما چطور و در چه حد رخ داده است باید این را بدانید که اکثر اوقات اشتباه های کوچک گاهی اوقات مشکلات بزرگی را رقم می زند.

 

نکاتی برای رسیدن به آرامش و موفقیت در زندگی

3. اجتناب از افکار منفی :

از فکر در رابطه با مسائل ناراحت کننده بپرهیزید،مثل:نمی توانم راحت باشم، عصبانی هستم ، خواب کافی ندارم و... این افکار اجازه نمی دهد که خوب فکر کنید.

4. خود ترغیبی :

باید و باید خودتان را برای رسیدن به موفقیت و آرامش ترغیب کنید ، ترغیبی مثبت و البته صحیح که مبادا نتیجه ی عکس داشته باشد پس به این فکر کنید چراکه وقتی میخواهید کاری را انجام دهید چون باعث می شود راه های افزایش موفقیت را به دست آورید،و در همان لحظه آرامش داشته باشید.

 

برای رسیدن به آرامش و موفقیت این کارها را انجام دهید

6.وابستگی ها را رها کنید

گاهی متوجه می شوید که منشأ تمامی مشکلاتتان، وابستگی های شماست. احساس نیاز به کامل و بی نقص بودن، به اینکه مالک کسی یا چیزی باشیم، تحت هر شرایطی و به هر قیمتی برنده و پیروز باشیم، و اینکه دیگران ما را به عنوان فردی برجسته و ممتاز بشناسند، همگی جزو مقوله ی وابستگی هستند.

5. سخت گیری ها را کنار بگذارید:

برای موفقیت هایتان ارزش قائل شوید و این را بدانید که آرامش باید پیش از موفقیت حرکت کند،اگر چنین نباشد موفقیتی حاصل نمی شود.خانواده ها مکانی به اسم خانه دارند که سرشار از انرژی مثبت است و محلی برای بیرون ریختن افکار منفی.

 

7. خودباروی شما کجاست؟

نباید در خصوص آنچه قادر به انجامش هستید، خود را دست کم بگیرید و انتظار اندکی از خود داشته باشید. به قول میکل آنژ، خطر اصلی این نیست که امیدها و آرزوهای شما بسیار بزرگ هستند و قادر نیستید به آنها برسید، بلکه خطر اصلی در این است که آرزوها و خواسته های شما بسیار کوچک و ناچیز باشند و شما باز هم به آنها نرسید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر