jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۹۰۳۹ ۱۶ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۴:۵۳

وریا غفوری کاپیتان استقلال اعلام کرد تمرینات این تیم از فردا آغاز می شود.

به گزارش جام جم آنلاین، وریا غفوری کاپیتان استقلال در اینستاگرامش نوشت: «خیلی سخته بعد از یک فصل کذایی حرف زدن. فصلی که رویاهای زیادی در سر داشتیم ولی همه نقش بر آب کردن. یک واقعیت تلخ در این مدت وجود داشته آن هم یک مشکل اساسی است که خیلی عمیق وریشه ای شده در این باشگاه. شاید اگر بخواهیم خیلی واضح صحبت کنیم می تونیم بگیم که این تیم درگیر یک مغلطه بزرگ به نام مدیریت شده. یک بررسی اجمالی به کارنامه تمام مدیران و اعضای هیات مدیره و انتصابات وزارت در این چند سال هرآنچه باید بدانیم را برایمان روشن می کند.(البته بودند و هستند کسانی که به نیت خوب و قصد کمک آمدند اما قربانی سیستم غلط مدیریتی شدند و می شود.) حال تیم ما خوب نیست. این ما میلیون ها هوادار است. تکلیف ما روشن نیست. دست های پشت پرده هیچ وقت نمی توانند این تیم را به یک تیم معمولی بدل کنند. ما نیاز به ثبات و آرامش داریم و این ثبات و آرامش را تصمیم گیران می توانند به ما بدهند. بیشتر از این حق ندارید با اعصاب و روان و احساسات ما بازی کنید. با مربی، بدون مربی ما از فردا تمرینات را شروع خواهیم کرد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب‌های استقلال احساسی است

انتخاب فرهاد مجیدی یک انتخاب منطقی برای استقلال نبود. احساسی او را انتخاب کردند، درست مثل همین حالا که دارند احساسی و به خاطر فشار تماشاگر، آندره‌آ استراماچونی را سرمربی استقلال می‌کنند.

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

صندلی ریاست به این 7 نفر نمی رسد

کشوری که فوتبالش اساطیری همانند علی دایی و احمدرضا عابدزاده دارد چرا فردی دیگری را باید به عنوان رییس فدراسیون خود ببیند؟ حالا که برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون فوتبال مهم ترین رویداد سال جاری به شمار می رود پاسخ به این سوال بسیار مهم است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر