jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۷۴۵۵ ۰۶ مهر ۱۳۹۹  |  ۱۵:۰۹

برنامه «حس مشترک» یکشنبه ۶ مهر ماه حوالی ساعت ۲۳:۳۰، میزبان مهران رجبی از بازیگران نام آشنای کشورمان خواهد بود.

مهران رجبی مهمان «حس مشترک» می‌شود

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از خبرنگاران جوان، برنامه «حس مشترک»، گپ و گفتی صمیمانه با مهران رجبی درباره ارتباط معنوی و آثار توسل به اباعبدا... (ع) خواهد داشت. علاوه بر این گپ و گفت‌ها، این برنامه میزبان واقفانی از سراسر کشور است تا پیرامون فرهنگ ارزشمند وقف با آن‌ها گفتگو کند.

در کنار این مهمانان، کادر درمانی و افرادی که به نوعی زندگی‌شان به محرم گره خورده و گام‌های ارزشمندی برای رضای خدا و خدمت به خلق برداشته اند مقابل دوربین این برنامه قرار خواهند گرفت.

گفتنی است «حس مشترک» کاری  از گروه معارف شبکه دو با مشارکت سازمان اوقاف و امورخیریه به تهیه‌کنندگی پویان هدایتی است که هر شب بعد از گفتگوی ویژه خبری از شبکه دو سیما روانه آنتن می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر