jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۲۷۴۱۶۹ ۰۱ شهريور ۱۳۹۹  |  ۱۳:۵۹

سایت TENAA با انتشار تصاویر جدید از گلکسی Z فولد ۲، این دستگاه را از زاویه‌های مختلف نشان داد و طراحی دوربین آن را فاش کرد.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، به لطف فهرست موجود در سایت مخابرات چینی TENAA، ما اکنون تصاویر جدیدی از گلکسی Z فولد ۲، گوشی منعطف بعدی سامسونگ در دست داریم، این عکس‌ها به وضوح کنار و جلوی این گوشی تاشو را به ما نشان می‌دهد.

این دستگاه در تصاویر منتشر شده خاموش است در نتیجه ما هیچ ایده‌ای از نحوه کار کردن آن نداریم؛ مانند آنچه در رونمایی از Z فولد ۲ در اوایل ماه اوت اتفاق افتاد. اما تصاویر منتشر شده در سایت TENAA چند زاویه جدید از این دستگاه را به ما نشان می‌دهند که تاکنون ندیده بودیم. برای مثال جایگاه دوربین این دستگاه کوچک‌تر از آن چیزی است که ما تاکنون در گوشی‌های مختلف دیده‌ایم.

این تصاویر همچنین تائید می‌کنند که دوربین‌های عقب موجود در دستگاه مذکور با موارد استفاده شده در سامسونگ گلکسی نوت ۲۰ یکسان هستند؛ البته بدون وجود بیضی عمودی زیر فلش که در سامسونگ گکلسی نوت ۲۰ اولترا تعبیه شده و لیزر فوکوس را در خود جای داده است. از آنجایی که انتظار می‌رود گلکسی Z فولد ۲ حتی از نسخه اصلی نیز گران‌تر باشد، ضعف بخش دوربین آن در مقابل یک گوشی دیگر از همین شرکت واقعا جالب نیست.

متاسفانه فهرست سایت TENAA مشخصات کامل این دستگاه را فاش نمی‌کند، اما شماره مدل SM-F9160 را لو می‌دهد. این سایت همچنین ادعا می‌کند که پیش‌خرید این دستگاه توسط شرکت‌های آمریکایی از ۲ سپتامبر آغاز خواهد شد و در تاریخ ۱۸ سپتامبر فروش رسمی آن شروع می‌شود.

ویژگی جالب لولای گوشی منعطف جدید سامسونگ
در رویداد آنپکد سامسونگ، ما گوشی منعطف جدید سامسونگ را در یک تیزر تبلیغاتی دیدیم و متوجه شدیم که این شرکت لولای دستگاه جدید خود را دوباره طراحی کرده است، بدین شکل که هر بار شما دستگاه خود را می‌بندید گردوغباری که ممکن است درون لولا باشند به بیرون ریخته می‌شود. این راه حل مطمئنا پس از مشکلات پیش آمده برای گلکسی فولد به ذهن طراحان شرکت سامسونگ رسیده است.

گفته می‌شود این دستگاه از یک باتری ۴۵۰۰ میلی‌آمپری استفاده می‌کند و با اینترنت همراه نسل پنجم سازگاری دارد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر

مهارت تحکیم بنیان خانواده پس از فرزندآوری

ازدواج پیش از داشتن فرزند، قراردادی است برای آماده ساختن آسایش جسمانی و روانی متقابل، ولی پس از بچه دار شدن معنی حقیقی خود را به دست می آورد. خانواده همیشه در بین تمامی جوامع بشری به عنوان اساسی‌ترین نهاد اجتماعی، منشاء فرهنگ‌ها، تمدن ها و تاریخ بشر بوده است. توجه به خانواده و حمایت و هدایت آن به جایگاه واقعی و متعالی‌ خود، همواره سبب اصلاح خانواده انسانی و غفلت از آن موجب دور شدن بشر از حیات حقیقی و سقوط به ورطه هلاکت و ضلالت بوده است. 

سختی‌های موج سوم کرونا

سختی‌های موج سوم کرونا

چند روزی است اوضاع بیمارستان مسیح‌دانشوری به‌عنوان یکی از مهم‌ترین بیمارستان‌های مرجع کرونا در ایران نگران‌کننده شده و روزانه حدود 200بیمار به اورژانس کرونای این بیمارستان مراجعه می‌کنند.

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر