jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۴۱۲۸   ۳۱ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۱:۲۴

مهاجم ملی پوش کشورمان و عضو باشگاه زنیت دوباره دست به رکوردشکنی زد.

به گزارش جام جم آنلاین از فارس، تیم فوتبال زنیت دو روز پیش در هفته سوم رقابت های لیگ حرفه ای روسیه مقابل زسکا مسکو قرار گرفت و با نتیجه 2 بر یک به پیروزی رسید. در این بازی سردار آزمون، ستاره ایرانی زنیت هر گل تیمش را به ثمر رساند.

امروز سایت «sportbox» روسیه به رکورد جدید ستاره ایرانی با باشگاه زنیت پرداخت و نوشت: آزمون با زدن این 2 گل به زسکا مسکو در صدر بهترین گلزنان تاریخ زنیت در سریع ترین زمان ممکن تبدیل شد. آزمون تاکنون 50 امتیاز برای زنیت از حیث گل و پاس گل کسب کرده یعنی 36 گل به ثمر رسانده و 14 پاس گل داده است.

پیش از این هالک، مهاجم سابق تیم ملی برزیل در 59 بازی به 50 امتیاز با پیراهن زنیت دست یافته شود و از این حیث سریع ترین گل تاریخ باشگاه روسی شناخته می شد ولی آزمون با زدن 2 گل به زسکا رکورد هالک را پشت سرگذاشت چون در 58 بازی 50 امتیاز (36گل-14 پاس گل) کسب کرد.

آزمون در فصل گذشته لیگ برتر روسیه هم با زدن 17 گل جایزه آقای گلی را کسب کرده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها