jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۲۷۳۷۴۶   ۲۶ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۹:۵۸

پیش‌فروش اسمارت‌فون‌های سری سامسونگ گلکسی نوت 20 از همان روز رویداد Unpacked در برخی از بازارهای منتخب آغاز شده و فروش رسمی آن نیز در تاریخ 21 اوت (31 مرداد) شروع می‌شود. یکی از این بازارها کره جنوبی است که طبق گزارش‌های اولیه رسانه‌های محلی، افراد بیشتری برای خرید تلفن‌های پرچمدار جدید سامسونگ در صف خرید هستند که تعداد آن‌ها نسبت به سال گذشته برای تلفن‌های سری گلکسی نوت 10 افزایش یافته است.

طبق گزارش‌ها، سامسونگ 117000 پیش‌سفارش برای خرید تلفن‌های سری گلکسی نوت 20 را دریافت کرده که نسبت به 13000 پیش‌سفارش ثبت شده در سال گذشته برای نوت 10 رقم چشمگیری به شمار می‌رود. هرچند، انتظار می‌رود که پیش‌سفارش نوت 20 تا زمان عرضه رسمی نیز افزایش پیدا کند. براساس این گزارش، 65 درصد از کل پیش‌سفارش‌های ثبت شده برای پرچمدار سری نوت به مدل نوت 20 الترا تعلق دارد.

منبعGSM Arena

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سال تحصیلی با ١٠هزار کلاس جدید

سال تحصیلی با ١٠هزار کلاس جدید

ماه مهر همواره یادآور فرا رسیدن بهار تعلیم و تربیت، تبلور تلاش و تکاپوی پرشتاب و شوق‌انگیز برای فتح قله‌های دانش و کرامت انسانی است تا هرچه بیشتر زنگارهای جهل و نادانی از پیکره جامعه زدوده‌شود و انسان‌ها در مسیر حیات بخش آگاهی و تکامل قرار گیرند.

«لحظه»ای که مهم است

«لحظه»ای که مهم است

«علی لندی که بود و چه کرد؟ (۲ نمره)» در بهترین حالت این سوالی است که سال‌های بعد در امتحانات دانش‌ آموزان مطرح می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها