jamejamclick
کلیک ابزارهای هوشمند کد خبر: ۱۲۷۳۷۴۶ ۲۶ مرداد ۱۳۹۹  |  ۱۹:۵۸

پیش‌فروش اسمارت‌فون‌های سری سامسونگ گلکسی نوت 20 از همان روز رویداد Unpacked در برخی از بازارهای منتخب آغاز شده و فروش رسمی آن نیز در تاریخ 21 اوت (31 مرداد) شروع می‌شود. یکی از این بازارها کره جنوبی است که طبق گزارش‌های اولیه رسانه‌های محلی، افراد بیشتری برای خرید تلفن‌های پرچمدار جدید سامسونگ در صف خرید هستند که تعداد آن‌ها نسبت به سال گذشته برای تلفن‌های سری گلکسی نوت 10 افزایش یافته است.

طبق گزارش‌ها، سامسونگ 117000 پیش‌سفارش برای خرید تلفن‌های سری گلکسی نوت 20 را دریافت کرده که نسبت به 13000 پیش‌سفارش ثبت شده در سال گذشته برای نوت 10 رقم چشمگیری به شمار می‌رود. هرچند، انتظار می‌رود که پیش‌سفارش نوت 20 تا زمان عرضه رسمی نیز افزایش پیدا کند. براساس این گزارش، 65 درصد از کل پیش‌سفارش‌های ثبت شده برای پرچمدار سری نوت به مدل نوت 20 الترا تعلق دارد.

منبعGSM Arena

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر