jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۷۰۴۸۴   ۱۵ تير ۱۳۹۹  |  ۱۷:۱۵

مدیر شبکه رادیویی پیام گفت: برای تعامل بیشتر با مخاطبان و کشف استعدادهای نویسندگی برای رادیو، طرح ملی «پیام نگار» را راه اندازی کردیم.

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از فارس، «شهرام ملازاده» مدیر شبکه رادیویی پیام و رادیو آوا گفت: یکی از مهمترین اهداف ما در رادیو پیام استفاده از ظرفیت های مغفول مانده در بهره گیری رسانه از توانمندیهای موجود در جامعه و مخاطبان رسانه ملی بویژه رسانه رادیو در بخش های مختلف است.

وی افزود: رادیو پیام تاکنون با راه اندازی پویش های متعدد در مناسبتهای تقویمی توانسته است  ضمن تعامل بیشتر با مخاطبانش فضارا برای دیده شدن مخاطبان در بخش های مختلف در رادیو نمای رادیو پیام و رادیو آوا فراهم کند که بیشتر قالب تصویری داشته که با استقبال گسترده مخاطبان همراه بوده و هست.

ملازاده تاکید کرد: اما در طرح پیام نگار در نظر داریم مطالب نوشته شده مخاطبان را در چارچوب سیاست های شبکه در بخش های مختلف از آنتن شبکه به نام خودشان پخش کنیم. یکی از بخش های مغفول مانده در حوزه مشارکت مخاطبان با رسانه ملی بخش نویسندگی بوده که در رسانه برنامه مدونی در این بخش صورت نگرفته است.

وی اظهارداشت: نظر به ارتقاء دانش عمومی و وجود استعدادهای بالقوه در میان اقشار مختلف جامعه در بخش های مختلف نویسندگی، هنری و... ما را بر آن داشت با طراحی و راه اندازی طرح ملی پیام نگار بتوانیم ضمن جذب مشارکت هموطنان در عرصه نویسندگی استعدادهای این حوزه را کشف و از قلم آنها در ارتقاء فرهنگ عمومی کشور بهره مند شویم.

ملازاده گفت: با توجه به فراگیری شبکه رادیویی پیام در تمام حوزه های اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، اقتصادی، مذهبی و... همچنین اهمیت پاسداشت زبان فارسی در رادیو پیام این طرح «پیام نگار» همزمان با روز قلم در این شبکه راه اندازی شد.

مخاطبان رادیو پیام در سراسر کشور می توانند متون ادبی، شعر، داستانک و... در بخش های مختلف را با رعایت زبان معیار و آیین نگارش زبان فارسی در قالب و ساختار ارائه شده از رادیو پیام از طریق درگاههای ارتباطی :پیام رسان سروش رادیو پیام به نشانی @pr.radiopayam و یا سایت رادیو پیامwww.radiopayam.ir ارسال و مطالب ارسالی خود را با نام خودشان از بخش های مختلف رادیو پیام بشنوند.

مهمترین نکته اینکه مطالب و متنون ارسالی حتما باید کوتاه و موجز  باشد. علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص  نویسندگی برای رادیو پیام و کسب راهنمایی های لازم می توانند به سایت رادیو پیام بخش پیام نگار مراجعه کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شرط اول رفع تحریم‌ها

شرط اول رفع تحریم‌ها

درباره برجام و چگونگی مواجهه با آن راهکارهای مختلفی در نظر گرفته شده اما نکته اصلی این است که مجلس شورای اسلامی قانونی را تحت عنوان اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها به تصویب رساند و از سوی شورای نگهبان هم مورد تایید قرار گرفته است و نوع مواجهه ما با برجام باید دقیقا منطبق با مفاد قانون تصویب شده از سوی مجلس باشد.

کف مطالبات ایران

کف مطالبات ایران

آمریکا برای بازگشت به برجام باید تمام تحریم‌ها علیه ایران را لغو کند چرا که بدون لغو تحریم‌ها بازگشت معنایی ندارد، همان‌طور که رهبری تاکید داشتند ابتدا همه تحریم‌ها لغو شده و پس از آن باید خواستار بازگشت به برجام باشند.

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

خود را شیفته مذاکره نشان ندهیم

تجربه گذشته نشان داده هرگاه جمهوری‌ اسلامی ایران در مقابل آمریکا دچار ضعف و تردید شده آنها به بدترین شکل علیه ایران رفتار کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر