jamejamsima
سیما نماهای ماندگار کد خبر: ۱۲۶۹۴۸۵   ۰۲ تير ۱۳۹۹  |  ۲۰:۰۶

بر اساس نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی؛

بیش از ۸۶ درصد مردم بیننده برنامه‌های سیما بودند

نظرسنجی مرکز تحقیقات رسانه ملی در نیمه دوم خرداد نشان می‌دهد ۸۶ و ۳ دهم درصد مردم بیننده برنامه‌های سیما بوده‌اند و در میان مجموعه‌های تلویزیونی جدیدی که روی آنتن رفته، مجموعه سرباز شبکه سه توانسته است بیش از ۲۰ درصد مخاطب به خود جذب کند.

title

به گزارش جام جم آنلاین از خبرگزاری صدا و سیما، در این نظرسنجی که در سراسر کشور انجام شده، «سرباز» با ۲۰ و ۴ دهم درصد بیننده، توانسته رضایت ۳۵ و ۲ دهم درصد از بینندگان را در حد «زیاد» کسب کند.

بر اساس نظرسنجی قبلی مرکز تحقیقات در نیمه اردیبهشت، این مجموعه ۲۴ درصد مخاطب را با کسب رضایت در حد زیاد ۵۰ و ۷ دهم درصد و بر اساس نظرسنجی این مرکز در انتهای اردیبهشت، این مجموعه تلویزیونی ۲۹ و ۴ دهم درصد مخاطب را با کسب رضایت در حد زیاد ۳۷ و ۶ دهم درصد به خود جلب کرده بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر