jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۶۸۳۵۹ ۱۷ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۶:۳۴

مسابقه تلویزیونی «فن آورد» از امشب ۱۷ خرداد ماه روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

به گزارش گروه سیما جام جم آنلاین از خبرنگاران جوان، مسابقه تلویزیونی «فن آورد» با نگاه متفاوت و کارشناسانه به کسب و کار‌های استارتاپی، از امشب ۱۷ خرداد ماه روی آنتن شبکه چهار سیما می‌رود.

در هر قسمت از مسابقه تلویزیونی «فن آورد»، ۷ شرکت کننده با تجربیات مختلف در حوزه‌های معماری، الکترونیک، سرمایه گذاری هوشمند، طراحی هویت بصری، طراحی بسته بندی، تبلیغات، طراحی کاراکتر، رشته کارآفرینی و ... شرکت می‌کنند و در هر قسمت سه داور طرح‌ها و ایده‌های شرکت کنندگان را ارزیابی و برنده نهایی را اعلام می کنند.

«فن آورد» فرصتی است تا صاحبان ایده‌ها با یکدیگر به رقابت بپردازند؛ استعدادیابی و کارآفرینی از جمله اهداف این مسابقه تلویزیونی است.

موضوع قسمت اول این مسابقه که امشب (شنبه ۱۷ خرداد ماه) ساعت ۲۱ از شبکه چهار سیما پخش می‌شود درخصوص معماری است و ۷ شرکت کننده برای برنده شدن با یکدیگر رقابت می‌کنند.

مرادی استاد مرکز معماری حوزه هنری، رئیسی عضو هیات علمی دانشگاه شهید بهشتی و فروزانفر رئیس مرکز معماری حوزه هنری سه کارشناس و داوری هستند که در قسمت اول، رقابت شرکت کنندگان را مورد ارزیابی قرار می‌دهند.

اجرای این مسابقه تلویزیونی را آرش سروری برعهده دارد و علی ضیایی به عنوان گوینده با این برنامه همکاری می‌کند.

«فن آورد» به تهیه کنندگی علی اقتدارپرور محصول گروه اجتماعی شبکه چهار سیماست که دو روز در هفته روز‌های شنبه و چهارشنبه ساعت ۲۱ از شبکه دانایی پخش می‌شود. محمد حسین عبداللهی مجری طرح و محسن حسینی کارگردان این مسابقه تلویزیونی هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شما باید پاسخ بدهید

شما باید پاسخ بدهید

در ماه‌های اخیر برخی چهره‌ها و شخصیت‌های سیاسی در قالب نامه‌نگاری و مصاحبه و اظهارنظرهای مطبوعاتی و... و با لحنی طلبکار در مورد وضع موجود کشور اعلام موضع کرده‌اند.

مشغول صاحب‌خانه باش

مشغول صاحب‌خانه باش

آنهایی که دوم اسفند سال گذشته با همه ناامیدی‌ها و گلایه‌ها پای صندوق رای آمدند و چهره‌های جدیدی را به مجلس فرستادند، همه امید و خواسته شان این بود - و هنوز هم هست- که منتخبان جدید تشنه خدمت باشند،نه شیفته رانت خرید و فروش دلار و سکه و پوشک! آنها همچنین می‌خواستند نماینده‌های جدید نه‌تنها کاسب بازار خودرو نباشند، بلکه به جای دعوا بر سر رفتن یا نرفتن زنان به استادیوم و اصلاح دقیقه90 قانون انتخابات و گرفتار شدن در ترافیک طرح های سیاسی، فکر سفره هایی باشند که هر روز کوچک‌تر می‌شوند.

محک‌ ماسک

محک‌ ماسک

دیروز بالاخره استفاده از ماسک در تمام محل‌های سرپوشیده اجباری شد و آن‌طور که بیشترمان در سطح شهر، ادارات، بانک‌ها و حمل‌ونقل عمومی شاهد بودیم ‌اغلب شهروندان این مقررات را رعایت کردند.

مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر