jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۶۱۱۵ ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۹:۳۲

شماره 10 آبی های پایتخت در معرض جدایی از این تیم قرار دارد و تیم خواهان او از کشور بلژیک است.

به گزارش جام جم آنلاین ، در سه سال اخیر پیوستن بازیکنان ایرانی به تیم های بلژیکی باب شده است. به نظر می رسد در ماه های آینده و به خصوص با فروکش کردن تب کرونا در جهان باز هم شاهد یک انتقال ایرانی دیگر به این لیگ این کشور باشیم.

مهدی قائدی مهاجم جوان تیم استقلال مورد توجه تیم شارلووای بلژیک قرار دارد، تیمی که هم اکنون کاوه رضایی در آن بازی می کند.

قائدی که به باشوی کوچک استقلال شهرت دارد دیر یا زود لژیونر خواهد شد اما به هرحال هواداران استقلال گمان می کنند که او در نهایت به لیگ معتبرتری نسبت به بلژیک می رود. لژیونر شدن قائدی برای فصل بعد قطعی است. 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر