jamejamclick
کلیک بازی کد خبر: ۱۲۶۲۹۴۸ ۱۴ فروردين ۱۳۹۹  |  ۱۴:۱۳

پس از انتشار طراحی جدید وبسایت شرکت راک‌استار، بسیاری کاربران مدعی شدند که نکته‌های جدیدی درباره پروژه آینده این شرکت در طراحی نهفته است.

به گزارش جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، شرکت راک‌استار گیمز اخیرا طراحی وبسایت خود را بروزرسانی کرده و این امر باعث شده تا شایعات بسیاری در سراسر فضای مجازی منتشر شود.

شایعات جدید درباره بازی جدید شرکت راک‌استار

این شایعات مبنی بر آن است که شرکت راک‌استار قصد دارد بازی جدیدی را منتشر کند، البته اگر تمامی این نشانه‌ها تنها یک شوخی اجتماعی نباشد.

بازی بعدی شرکت Rockstar چه خواهد بود؟

بر روی صفحه رسمی شرکت راک‌استار گیمز، پس از کلیک کردن روی قسمت نوار در گوشه کاربران با یک منوی جدید مواجه می‌شوند.

این منو شامل بخش‌هایی مانند بازی‌ها، ویدیوها، اخبار و چیز‌های دیگر می‌شود. تصویر پس زمینه که پشت این اطلاعات قرار دارد بسیار جدید است و به نظر می‌آید یکی از نشانه‌های بازی جدید باشد. همچنین در بخش‌های دیگر سایت کلمه Bullying بین جملاتی مانند Fighting the Righteous و Killing Dreams قرار گرفته است.

این امر امکان دارد که کلمات به صورت تصادفی در کنار یکدیگر قرار گرفته باشند، اما تمام این گزینه‌ها کنار هم به نظر نشانگر پروژه جدید Bullly باشند.

بر طبق گزارشات برخی منابع خبری این پروژه مدتی پیش در دست ساخت بود که به دلیل مشکلات نامعلوم در مراحل اولیه توسعه متوقف شد.

یک تصویر دیگر که اخیرا در فضای مجازی منتشر شده نشانگر یک سری نکته جدید برای طرفداران این شرکت است. اما این نکته‌ها شباهت و ربطی به عنوان Bully ندارند در نتیجه به نظر می‌آید شرکت راک‌استار گیمز چند بازی در دست ساخت دارد.

در شرایط فعلی می‌توان گفت یا بازی Bully به زودی خبر‌هایی از خود با کاربران به میان می‌گذارد و یا طراح شرکت راک‌استار تنها تلاش داشته تا جوامع کاربران را سرگرم کند.

طبق شرایط موجود گزینه دوم از احتمال بیشتری برخوردار است، اما کاربران علاقه دارند تا برای خود دریچه امیدی را نگه دارند.

گفتنی است که یکی از بنیانگذاران این شرکت مدتی پیش اعلام جدایی از راک استار را کرد در نتیجه ممکن است خیلی از اهداف و سیاست‌های این شرکت به همین دلیل تغییر کرده باشند.علاقه‌مندان نیاز دارند تا مدتی برای مشخص شدن نتایج جدایی این شخص صبر کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

حزب ا... تسلیم پذیر نیست

این روزها هجمه‌های همه جانبه‌ای از سوی آمریکا، برخی کشورهای اروپایی و رژیم صهیونیستی به محور مقاومت و حزب ا... لبنان وارد می‌شود.

تعامل کارساز قوا

تعامل کارساز قوا

قوه مجریه، قضاییه و مقننه، سه بازوی کارآمدی نظام در پاسخگویی به مطالبات حقیقی مردم و اجرای سیاست‌های ابلاغی از سوی رهبر انقلاب‌ هستند و همگرایی سه‌ قوه در اجرای این سیاست‌ها الزامی است.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر