jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۶۲۲ ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

اختلاف بر اثر اجرای گازکشی در روستای شول گناوه به قتل یکی از اهالی منجر شد.

فرمانده انتظامی گناوه به سایت پلیس گفت: فردی با پلیس تماس گرفت و از وقوع یک فقره درگیری در روستای شول گناوه خبر داد. ماموران با حضور درآنجا و بررسی‌های اولیه متوجه شدند که در این درگیری، یک نفر از اهالی این روستا با ضربه چاقو به‌قتل رسیده است. در ادامه تحقیقات پلیسی فردی در ارتباط با این جنایت بازداشت شد. در تحقیقات بعدی پلیسی مشخص شد که اختلاف و درگیری به وجود آمده به دلیل اجازه ندادن عبور لوله گاز از زمین یکی از درگیرشدگان به خانه فرد دیگری بوده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر