jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۳۴۵۳۱   ۰۲ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

فروش گوشی تلفن همراه زن جوان جنایتی را رقم زد

عاقبت تلخ عشق ممنوعه

دوست مقتول مدعی است که متهمان قصد سرقت داشته و به همین خاطر با چاقو به آنها حمله ور شدند. اما متهمان آن را رد می‌کنند و می‌گویند قتل به خاطر یک دختر اتفاق افتاده و آنها قصد سرقت نداشته‌اند. در این پرونده، چاقو، خشم و یک زن، سه ضلع جنایتی گردید که باعث قتل مردی شد و پسر جوانی را در یک قدمی مرگ قرار داد. در «پشت صحنه یک جنایت» این هفته به واکاوی این پرونده پرداختیم که در ادامه می‌خوانید.

رئیس پلیس آگاهی استان البرز در تشریح این پرونده گفت: اواسط خرداد امسال مرگ مشکوک پسر جوانی در یکی از بیمارستان‌های کرج به پلیس گزارش شد. همکارانم در اداره ویژه قتل راهی بیمارستان شدند و تحقیقات را آغاز کردند. براساس بررسی‌های اولیه، مشخص شد مقتول که 13 خرداد در جریان درگیری چند جوان در خیابان چالوس مجروح شده و به بیمارستان منتقل شده بود چند ضربه چاقو به سر وی برخورد کرده و پسر جوان را به کما برده است.
سرهنگ محمد نادربیگی ادامه داد: در ادامه بررسی کارآگاهان مشخص شد، در این درگیری دوست مقتول هم از ناحیه پهلو هدف چاقو قرار گرفته بود که به تحقیق از او پرداختند. پسر جوان مدعی شد ظهر روز حادثه دو پسر جوان همراه زنی به خانه ام آمدند و مدعی شدند قصد فروش یک دستگاه گوشی را دارند. آنها سپس با ما درگیر شدند و با سرقت از خانه ام فرار کردند.
ماموران با بررسی دوربین‌های مداربسته اطراف محل درگیری، تصویر دو پسر جوان را به دست آوردند و با توجه به سابقه دار بودن آنها، خیلی زود هویتشان را فاش کردند. دو پسر جوان در دو عملیات جداگانه دستگیر شدند و در بازجویی‌ها ادعای دیگری را مطرح کرده و مدعی شدند روزحادثه همراه دختر جوانی به خانه دوست مقتول رفته تا گوشی تلفن همراهی را بفروشیم اما آنها پیشنهاد بی شرمانه‌ای را دادند که باعث درگیری شد و انگیزه‌شان از قتل سرقت نبوده است. البته تحقیقات درباره این ادعا ادامه دارد و متهمان با بازسازی صحنه قتل روانه زندان شدند.
رئیس پلیس آگاهی البرز تاکید کرد: در این پرونده ناتوانی در کنترل خشم و همراه داشتن چاقو باعث ارتکاب قتل شده بود. متهمان در این درگیری وقتی خود را ناتوان در مقابله با مقتول و دوستش دیدند از چاقو استفاده کرده و همراه داشتن چاقو از سوی آنها یکی از دلایل وقوع قتل است.

محمد غمخوار

گروه حوادث

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

تلاش آمریکا برای اجماع سیاسی علیه پرونده‌ هسته‌ای‌ ایران

خبرگزاری بلومبرگ خبر داده‌است مقامات آمریکایی پیش‌ نویس قطعنامه‌ای را تهیه کرده‌اند که هدف آن انتقاد از ایران به دلیل افزایش فعالیت‌های هسته‌ای است و از ایران می‌خواهد به طور کامل با بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی‌اتمی همکاری کند.

نقطه طلایی

نقطه طلایی

یک) عکس را خیلی وقت است گذاشته‌ام. جایی که همیشه جلوی چشمم باشد. پشت عکس، بابا با خودکار آبی و خط شکسته نستعلیق نوشته: «باغ اکبرآقا- نوروز۱۳۶۵ - با محمدمهدی جان».

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

از دکتر نجیب تا دکتر غنی

حملات و ترورهای مرگبار در سراسر افغانستان به امری روزمره بدل شده‌است. هر کسی هم می‌تواند هدف باشد.

گفتگو

بیشتر
مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

مشهد؛ دهه شصت

گفت‌وگو با کارگردان، نویسنده و بازیگران سریال «نوروز رنگی» که ایام عید روی آنتن شبکه ۵ خواهد رفت

مشهد؛ دهه شصت

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر