jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۳۳۰۸۸   ۲۳ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۹:۵۲

حسین ماهینی بعد از سیدجلال حسینی، کاپیتان دوم تیمش به حساب می‌آید ولی آمار و آنالیز بازی‌های این تیم ثابت می‌کند او نتوانسته خودش را مثل یک کاپیتان به تیم تحمیل کند.

رکورد عجیب ماهینی؛ 12 دقیقه و 3 گل خورده

به گزارش جام جم آنلاین ، خبرورزشی نوشت: در ۶ دیدار گذشته، ماهینی تنها در دو بازی و آن‌هم به عنوان یار تعویضی شانس حضور در میدان را به دست آورد و در هر دو دیدار، پرسپولیس در دقایق پایانی شکست را پذیرفت.

در دیدار هفته پنجم پرسپولیسی‌ها به مصاف سپاهان رفتند. با اینکه بازی در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شد، اما پرسپولیس با حساب ۲ بر صفر نتیجه را واگذار کرد. در این دیدار، ماهینی از دقیقه ۷۹ به جای سیامک نعمتی به میدان رفت. در آن دقیقه، پرسپولیس با حساب تساوی بدون گل مشغول مدیریت کار در سمت راست بود که با بیرون رفتن نعمتی، سمت راست آزاد و فشار از روی کی‌روش استنلی برداشته شد. همین امر باعث شد استنلی با یک شوت دیدنی، قفل دروازه پرسپولیس را باز کند. البته این پایان کار نبود، چون چند دقیقه بعد، محمد محبی گل دیگری به پرسپولیس زد. بعد از این بازی، برخی گفتند تعویض در خط دفاع، تمرکز بازیکنان را به‌هم ریخت و از وقتی ماهینی به زمین رفت، پرسپولیس مهیای باخت شد!

در هفته ششم نیز اتفاق عجیب‌تری در مشهد رقم خورد. بازیکنان پرسپولیس مشغول انجام مأموریت‌های خود بودند و بازی تا آخرین ثانیه‌های کار با حساب تساوی بدون گل جریان داشت که به یک‌باره حسین ماهینی برای حضور در میدان، کنار خط آمد و کالدرون بار دیگر به ترکیب خط دفاعی تیمش دست زد. این‌بار هم سیامک نعمتی که مدافع راست شده بود، از زمین بیرون آمد و جای خود را به ماهینی داد. این تصمیم تاکتیکی در دقیقه ۸۹ گرفته شد. در آخرین حمله شهرخودرو، توپ به ماهینی رسید و او با اینکه چند موقعیت برای پاس دادن یا رد کردن توپ داشت، تصمیم گرفت به حریف، کرنر هدیه بدهد. همان کرنر توسط محمدامین قاسمی‌نژاد ارسال و با ضربه سر فرشاد فرجی به گل بدل شد.

عجیب اینکه پرسپولیسی‌ها ۵۴۰ دقیقه از ابتدا تا پایان هفته ششم در لیگ تجربه بازی دارند که از این میزان بازی، حسین ماهینی تنها و به صورت مجموع ۱۲ دقیقه برای تیمش در دو بازی اخیر به میدان رفته و در هر دو دیدار، پرسپولیس بازنده از زمین بیرون آمده است. آنها در این ۱۲ دقیقه، ۳ بار توپ را از داخل دروازه خود خارج کردند تا یک رکورد عجیب برای ماهینی به ثبت برسد. این‌ها نقد عادی نیست بلکه آمار و ارقام این‌طور می‌گوید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ما حتما می توانیم

ما حتما می توانیم

خواهر و برادری ژاپنی با هم مدال طلای المپیک توکیو را صید کردند! هر دو جودوکار هستند و هر دو در یک روز در فینال مسابقات حریفان فرانسوی و گرجستانی خود را شکست دادند و قهرمان المپیک شدند.

نابودگر!

نابودگر!

 در سال‌های اخیر بسیار از این گفتیم که فلان مربی مزدور است و فلان ورزشکار هم.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر