jamejamonline
مازندران کد خبر: ۱۲۲۸۵۹۳   ۲۶ شهريور ۱۳۹۸  |  ۱۱:۱۰

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی از تداوم گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا در زابل و شرق کرمان خبر داد.

تداوم گرد و خاک در زابل و کرمان

به گزارش جام جم آنلاین، احد وظیفه در گفتگو با ایسنا با اشاره به این که از امروز سه شنبه (۲۶ شهریور) تا پایان هفته جاری در قالب مناطق کشور جو پایداری حاکم خواهد بود گفت: البته سواحل غربی و ارتفاعات مرکزی البرز در بعضی ساعات بارش خفیف باران دور از انتظار نیست.

این کارشناس سازمان هواشناسی ادامه داد: امروز (۲۶ شهریور) برای شمال سیستان و بلوچستان به ویژه منطقه زابل و شرق استان کرمان افزایش سرعت وزش باد به همراه خیزش گرد و خاک و کاهش کیفیت هوا پیش بینی می‌شود.

مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی با بیان این که تا فردا (۲۷ شهریور) دمای هوا در نواحی شمالی کشور بین ۳ تا ۵ درجه افزایش می‌یابد افزود: از بعد ازظهر جمعه و طی روز شنبه با شمالی شدن جریان‌ها روی دریای خزر بارش باران در سواحل آن آغاز می‌شود.

وظیفه در پایان با اشاره به وضعیت جوی پایتخت طی دو روز آینده گفت: فردا و پس فردا (چهارشنبه و پنج شنبه، ۲۷ و ۲۸ شهریور) هوای تهران صاف تا کمی ابری و گاهی همراه با وزش باد پیش بینی می‌شود. بیشترین و کمترین دمای تهران طی این دو روز به ترتیب ۳۴ و ۲۳ درجه سانتی‌گراد و ۳۶ و ۲۳ درجه سانتی‌گراد خواهد بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: