jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۲۸۲۷۹ ۲۴ شهريور ۱۳۹۸  |  ۱۲:۰۲

نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت:

پیگیر دیه شهدای مسجدالحرام و منا هستیم

نماینده ولی فقیه در سازمان حج و زیارت از پیگیری دیه شهدای منا و مسجد الحرام خبر داد.

پیگیر دیه شهدای مسجدالحرام و منا هستیم

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، حجت الاسلام عبدالفتاح نواب سرپرست حجاج ایرانی و نماینده ولی فقیه در سازمان حج در نشست خبری امروز گفت: حج امسال ضمن بهره گیری از رهنمودهای امام راحل و راهنمایی های مقام معظم رهبری، حجی آرام و موفق برای زائران بود.

وی به ویژگی های حج اشاره و تصریح کرد: زود آغاز شدن برنامه های حج و جلسات همایش ها و همچنین تهیه اقلام از داخل کشور از بهترین نکات حج امسال بود.

حجت الاسلام نواب تصریح کرد: امسال برای اولین بار انتقال زائرین توسط هواپیمایی ایران انجام شد و در رفت و برگشت، تعجیل در انتقال را داشتیم.

وی در خصوص طولانی شدن حج نیز گفت: فکر می کردیم طولانی شدن حج زائران را خسته کند اما این موضوع باعث خوشحالی آنها شد. همچنین همکاری خوب زائرین و خادمین باعث شد که حج امسال روان تر و خدمات و برنامه ها هماهنگ تر انجام شود.

نماینده ولی فقیه در سازمان حج در خصوص دیه شهدای منا و مسجد الحرام اظهار داشت: پیگیری ها همچنان وجود دارد و مکاتباتی انجام شده و امسال هم نامه ای برای وزیر حج عربستان در این خصوص نوشتیم.

حجت الاسلام نواب گفت: طبق گفته پادشاه عربستان در رابطه با شهدای مسجد الحرام، اقدامات انجام می شود و پیگیر دیه شهدای منا نیز هستیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شادی‌های کوچک بزرگ

شادی‌های کوچک بزرگ

حیاط خانه ما 20قدم پهنا داشت و 30قدم درازا. با یک باغچه که بزرگ‌ترین درخت یاس دنیا را داشت و سبد بسکتبالی که خیلی بلندتر از استانداردهای فیبا بود و یک دوچرخه آبی و قرمز که به دیوار تکیه کرده بود.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر