jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۴۶۲۱   ۰۲ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان از معرفی شش خودروساز به سازمان تعزیرات خبر داد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما، عباس تابش افزود: این شش خودروساز که ایران‌خودرو، سایپا و کرمان موتور نیز در میان آنها دیده می‌شوند به‌دلیل تخلف در قیمت خودروها به این سازمان معرفی شده‌اند.
وی گفت: یکی از این شرکت‌ها نیز برای کارت طلایی الحاقیه‌ای اضافه کرده بود که بر این اساس هزینه کارت طلایی هم افزایش می‌یافت که کل مصوبه شرکت مربوط در این‌باره باطل شد و دیگر الحاقیه‌ای به کارت طلایی اضافه نخواهد شد.
رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان همچنین با اشاره به در
پیش بودن بازگشایی مدارس نیز افزود: گشت‌های تعزیرات در این باره رصد خواهند کرد و اجازه افزایش قیمت در مدارس غیرانتفاعی را نخواهیم داد. سقف قیمت نوشت‌افزار نیز طی این هفته تعیین می‌شود که این هم بر اساس قیمت تمام‌شده آن کالا خواهد بود.
وی همچنین حداکثر قیمت مصوب فروش مرغ را ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان اعلام کرد و افزود: قیمت مرغ زنده نیز کیلویی هشت هزار و ۵۵۰ تومان تعیین شده است.
رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان با توجه به در پیش بودن ماه محرم و نیاز هیات‌های مذهبی به تأمین برخی کالاها از جمله مرغ گفت: شرکت پشتیبانی امور دام موظف به تأمین این‌گونه نیازهاست و البته جهاد کشاورزی نیز با افزایش جوجه‌ریزی اقدامات لازم را در این زمینه صورت داده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

خوزستان نیازمند مدیریت صحیح است

رهبر معظم انقلاب دیروز در بیانات‌شان به موضوع پیگیری مشکلات استان خوزستان و همچنین بی‌تدبیری‌ هایی که در جریان معضلات این استان صورت گرفته اشاره کردند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر