jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۲۴۸۹ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

عیسی فرهادی، فرماندار تهران درباره آخرین وضعیت صدور پروانه برای ۶۲ برج باغ در تهران گفت: اگر در این ۶۲ باغ، درخت باشد صدور پروانه خلاف است و نباید انجام شود اما اگر در آن درختی نباشد طبق قانون بلامانع خواهد بود. ‌وی افزود: هر باغی که واقعا باغ باشد و بخواهند آن را تغییر دهند قطعا با آن مخالفت می‌شود.

در برخی باغ‌ها از آن ۶۲ مورد از ۵۰ تا ۶۰ سال گذشته یک بوته هم در آنها نیست. این افراد مراحلی را نیز طی کرده‌اند اما متاسفانه کار این افراد در پیچ و خم اداری گیر کرده است. فرهادی ادامه داد: با شهرداری هماهنگی کرده‌ایم مشکل تعاونی‌هایی را که پول پرداخت کرده‌اند و مشکل تسویه‌حساب‌شان طبق قانون و شرایطی که وجود دارد، انجام شده و در زمین‌شان درخت و بوته‌ای نیست، برطرف کنند./ایلنا‌

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر