jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۱۶۶۳۰ ۱۹ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

نسرین نصرتی بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر در گفت‌وگو با صبا درباره اولین تجربه داوری خود در مسابقه «چهار، سه، دو، یک» که سری جدید آن از اول فصل تابستان روی آنتن شبکه چهار سیما رفته است، توضیح داد:

زمانی که از جانب حسین مروی تهیه‌کننده مسابقه دعوت شدم اگرچه داوری در کنار افرادی که سال‌ها در حوزه فیلمسازی فعالیت کرده‌اند و از مدرسان این حرفه محسوب می‌شوند، برایم سخت بود اما برایم به عنوان یک بازیگر که صرفا بازی می‌کنم تجربه خوب و بی‌نظیری بود.
شرکت‌کنندگان مسابقه، دانش و اطلاعات زیادی در زمینه هنرهای نمایشی دارند و من احساس
کردم کسانی که با هــــــم رقابت می‌کنند افراد قابــــــل و مســــــــــــــــــتعدی هســــــــــــتند کــــــــه انــــــــــگیزه بالایی نیز دارند.
روزهایی که من برای ضبط برنامه حضور داشتم دانش، توانمندی و مطالعه شرکت‌کنندگانی که در برنامه حضور پیدا می‌کردند گاهی باعث غافلگیری من نیز می‌شد و به عنوان داور بسیار از آنها یاد گرفته‌ام.
مسابقه چهار، سه، دو، یک استانداردی را در نظر گرفته که باعث می‌شود هرکس وظیفه خودش را بداند و در جایگاه مناسب قرار بگیرد.
برگزاری مسابقه چهار، سه، دو، یک باعث حضور افرادی شده که برای شرکت در مسابقه از شهرستان‌های دور آمده‌اند.
متاسفانه می‌شنویم آن‌گونه که باید شرایط کشف استعداد در حوزه‌های مختلف در شهر خودشان مانند تهران مهیا نیست و آنها با شرکت در مسابقه توانسته‌اند خود را محک بزنند.
حدود سه ماه است که درگیر نمایش «پدر/ مادر» دوگانه‌ای به نویسندگی فلوریان زلر و کارگردانی رضا احمدی هستم و در حال حاضر به طرح جدید تلویزیونی فکر نمی‌کنم.
«چهار، سه، دو، یک» به تهیه کنندگی حسین مروی کاری از گروه ادب و هنر شبکه چهار سیما است
و به صورت هفتگی دوشنبه و سه شنبه ساعت ۲۱ پخش و روز بعد ساعت ۵ بامداد بازپخش
می شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر