jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۱۳۰۵۶   ۰۱ تير ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مدیر روابط عمومی معاونت صدای رسانه ملی اعلام کرد حمیدرضا صحراگرد به‌عنوان مدیر رادیو عدالت منصوب شده است.

به گزارش صبا، حامد فاتحی با اعلام خبر افتتاح رادیو عدالت افزود: با تدابیر و راهبری حمید شاه‌آبادی، معاون صدای رسانه ملی و با همکاری قوه قضاییه، رادیو عدالت با شعار قانون برای همه، همه مطیع قانون، روز شنبه اول تیر با حضور حجت‌الاسلام والمسلمین اژه‌ای معاون اول قوه قضاییه، حجت‌الاسلام والمسلمین موسوی‌مقدم قائم‌مقام رئیس سازمان صدا و سیما، حمید شاه‌آبادی معاون صدای رسانه ملی و جمعی از مسؤولان معاونت صدا و قوه قضاییه افتتاح می‌شود.
وی تصریح کرد: رادیو عدالت در ایام هفته قوه قضاییه از یکم تا دهم تیر ۹۸ روی موج اف ام ردیف ۹۵,۵ مگاهرتز و از طریق نرم افزار همراه ایرانصدا قابل دریافت است. این شبکه رسانه‌ای برای آشنایی جامعه ایرانی با حقوق و تکالیف خود در جامعه برای کاهش مشکلات فردی و آسیب‌های اجتماعی است.
فاتحی بیان کرد: تقویت نگرش جامعه و بایدهای حقوقی سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی، پشتیبانی‌های رسانه‌ای برای ارتقای کارایی و اثربخشی دستگاه قضایی، افزایش دانش آحاد جامعه با حقوق و تکالیف خود در موضوعات اخلاقی، اجتماعی و قضایی با هدف کاهش مشکلات فردی و آسیب‌های اجتماعی و نیز تشریح و انعکاس برنامه‌ها و فعالیت‌های دستگاه قضا از اهم ماموریت‌های رادیو عدالت است.
مدیر روابط عمومی معاونت صدا یادآور شد: کمک به دستگاه قضایی برای تعامل با جامعه، شناسایی جریان‌های موثر در ارتقای کارایی و اثربخشی دستگاه قضایی، شناسایی آسیب‌های اجتماعی و ارائه راهکارهای موثر برای پیشگیری از آنها از اهداف کلان این رادیوست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

راه‌اندازی شبکه روس زبان و چشم‌انداز پیش ‌رو

سازمان صداوسیمای جمهوری ایران در ادامه تلاش برای تقویت روابط فرهنگی-رسانه‌ای با کشورهای دوست، از جمله روسیه، اینک در مسیر اقدامی بنیادین و اساسی قرار گرفته است که می‌تواند روابط ایران و روسیه را در همه عرصه‌ها با تحولی چشمگیر و رو به جلو هدایت کند.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر