jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۰۱۲۹۲   ۲۷ فروردين ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

کمپانی والت دیزنی «شرکت هیولاها» را به تلویزیون می‌برد. این کمپانی درصدد است مجموعه‌ای تلویزیونی براساس داستان و شخصیت‌های متنوع این انیمیشن سینمایی خود تولید کند. داستان مجموعه تلویزیونی شش ماه بعد از حوادث داستان قسمت اول نسخه سینمایی اتفاق می‌افتد. در کنار شخصیت‌های اصلی نسخه سینمایی، چند شخصیت تازه هم به داستان نسخه تلویزیونی اضافه می‌شود.

شرکت پیکسار هم در تولید این مجموعه تلویزیونی مشارکت دارد. بیلی کریستال و جان گودمن که در نسخه سینمایی صدایشان را به دو شخصیت معروف داستان، مایک و سالی قرض دادند، با نسخه تلویزیونی هم به عنوان صداپیشه همکاری دارند. بن فلدمن هم به جای مکانیکی حرف می‌زند که دوست دارد وارد دنیای رنگارنگ شرکت هیولاها شود.
پت داکتر و دیوید سیاورمن کارگردانان نسخه سینمایی با مجموعه تلویزیونی شرکت هیولاها همکاری نخواهند داشت. در حالی که تلاش برای
پیدا کردن کارگردان مجموعه ادامه دارد، کمپانی والت دیزنی اواسط فصل تابستان را به عنوان زمان شروع کار تولید آن اعلام کرد. اما معلوم نیست این مجموعه کمدی فانتزی، چه زمانی روی آنتن خواهد رفت./ورایتی

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
از بنده خدا به بنده خدا

از بنده خدا به بنده خدا

جناب آقای رئیسی! رئیس‌جمهور منتخب تمامی مردم ایران اسلامی، یقین دارم از دیروز صبح، سونامی آدم‌ها و پیام‌های تبریک به سوی شما روانه شده و به احتمال زیاد خسته‌تر از آن هستید که همه آنها را بخوانید، هرچه هست این یک پیام تبریک نیست.

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

فرصت افزایش سرمایه‌ اجتماعی

خبر کوتاه بود: «سیزدهمین رئیس‌ جمهور ایران انتخاب شد». به بهانه این خبر می‌خواهم به چند نکته اشاره کنم که چگونه می‌توان این انتخاب را تبدیل به یک فرصت کرد تا مردم رنگ آرامش را بیشتر ببینند.

دولت آینده جبران کند

دولت آینده جبران کند

انتخابات ریاست‌ جمهوری بار دیگر عرصه‌ای برای خلق حماسه از سوی مردم انقلابی و فهیم جمهوری اسلامی ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر