jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۹۵۴۹۷ ۱۳ اسفند ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

کانون فیلم خانه سینما در برنامه آینده خود، فیلم سینمایی «خط قرمز»، ساخته مسعود کیمیایی را به نمایش می‌گذارد.

به گزارش جام‌جم، خط قرمز محصول۱۳۶۰و براساس نوشته شب سمور بهرام بیضایی و با شرکت سعید راد و‌ فریماه فرجامی ساخته شده و خسرو شکیبایی، جمشید هاشم‌پور، امرا... صابری و سعید پیردوست از جمله بازیگران آن هستند. علیرضا زرین‌دست فیلمبرداری را به عهده داشته و مجید انتظامی برای آن موسیقی ساخته است. نسخه درنظرگرفته شده برای نمایش، نسخه تازه تبدیل شده و‌ دارای کیفیت بسیار خوبی است. پس از نمایش فیلم نشستی با حضور مسعود کیمیایی، جواد طوسی و ناصر صفاریان (دبیر کانون فیلم خانه سینما) برگزار خواهد شد.
این نمایش سه‌شنبه، ۱۴ اسفند، در سالن سیف‌ا... داد خانه سینما، به نشانی تهران، خیابان بهار جنوبی، خیابان سمنان، شماره ۲۹ برگزار می‌شود و ورود برای علاقه‌مندان، آزاد و رایگان است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

پاسخ ایران قطعی است

پاسخ ایران قطعی است

گرچه ترامپ و نتانیاهو سعی دارند در برهه حساس و سرنوشت‌ساز فعلی، قواعد منازعه و توازن قوا در منطقه را به سود اهداف خود بر‌هم بریزند، اما هوشیاری ایران و جبهه مقاومت اجازه چنین اقدامی را به آنها نمی‌دهد.

دولت تجدیدنظر کند

دولت تجدیدنظر کند

محسن فخری‌ زاده، مرد درجه‌ یک صنعت‌ هسته‌ای کشور بود که در گسترش آموزش و پژوهش در ایران و تشکیل هسته‌های علمی نقش اساسی بر عهده داشت.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر