jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۸۳۵۸۷ ۲۲ دی ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

تارنمای انگلیسی بی.بی.سی خبر داد جلیقه زردها در اعتراض به کاهش حداکثر سرعت مجاز، به حدود 60 درصد سرعت سنج‌های فرانسه آسیب زده‌اند.

در این اقدام 3200 دوربین سرعت سنج آسیب دیده و این تهدیدی علیه امنیت جاده‌ای به شمار می‌رود که جان مردم را به خطر می‌اندازد. جلیقه زردها معتقدند دوربین‌های سرعت سنج منبع درآمدی برای خالی کرن جیب فقراست . دولت فرانسه اوایل سال 2018 حداکثر سرعت مجاز در جاده‌های بین شهری را از 90 کیلومتر در ساعت به 80 کیلومتر کاهش داد و از آن زمان حداکثر سرعت مجاز به موضوعی جنجالی تبدیل شده است./ ایرنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک افسوس همیشگی

یک افسوس همیشگی

سینماگرانی که بیانیه محکومیت ترور شهید فخری‌ زاده را امضا کرده‌اند و نیز تمام آنهایی که نتوانستند آن را امضا کنند، بدون تردید باور دارند که ترور در هر شکلی محکوم است، چه رسد به ترور بزرگمردی که خدمات ارزنده‌ای به کشور داشته و فردی موثر بوده است.

فرق چرا با چگونه

فرق چرا با چگونه

در یک عملیات تروریستی، ترور شدیم. این دومین اتفاق مهم تروریستی در بازه‌ یک‌ساله بود که مردم از دوربین رسانه مشاهده‌‌اش کردند، غرورشان جریحه‌دار شد و ناراحت شدند.

پایان تعهدات یکطرفه

پایان تعهدات یکطرفه

اقدام اخیر مجلس شورای اسلامی در تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها، گامی مثبت و مهم در جهت برداشتن محدودیت‌های فعالیت‌های هسته‌ای است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر