jamejamsima
سیما رادیو کد خبر: ۱۱۷۴۹۹۷   ۱۵ آبان ۱۳۹۷  |  ۱۳:۳۲

همزمان با فرا رسیدن ماه شریف و پرخیر و برکت ربیع الاول شبکه‌های رادیویی برنامه‌های طنز خود را از سر می‌گیرند.

صدای طنز در شبکه‌های رادیویی شنیده می‌شود

به گزارش جام جم آنلاین از روابط عمومی معاونت صدا ، شبکه های رادیویی از شبکه صبا به عنوان شبکه اصلی طنز تا رادیو ورزش در روزهای هفته با تولید و پخش برنامه های طنز لحظات مفرحی را برای شنوندگان فراهم می کنند.

رادیو ایران و صبح جمعه با شما

حمید رضا افتخاری مدیر گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران با اعلام این خبر که از اولین جمعه ماه ربیع الاول «صبح جمعه با شما» ساعت 9:30 تا 11:30 به تهیه کنندگی ساجد قدوسیان پخش می‌شود، گفت:در دوماه محرم و صفر که «صبح جمعه با شما» از آنتن این شبکه رادیویی پخش نمی ‌شد، جلسه‌های زیادی در دو حوزه نویسندگی و موسیقی برای آسیب شناسی برنامه برگزار شد که انشاء الله مردم نتایج آن را از روی آنتن می‌شنوند.

افتخاری با اشاره به اضافه شدن بخش «تعاملی» در برنامه گفت: در این بخش مخاطبان طی تماس با برنامه با یکی از شخصیت های برنامه که اعلام شده ، صحبت می‌کنند.

وی به شخصیت جدید «مکرر» با بازی علی رضا جاوید نیا اشاره کرده وگفت: نه تنها شخصیت های جدیدی به برنامه اضافه می‌شنوند بلکه آیتم های جدیدی نیز طراحی شده است که به تدریج در دل برنامه جا می‌گیرند.

مدیر گروه ورزش و تفریحات رادیو ایران گفت: تیم نویسندگی «صبح جمعه با شما» 11 نفر بودند که متاسفانه با درگذشت مرحوم صادق عبداللهی تیم 10 نفره به کار خود ادامه می‌دهد، که به زودی سرپرست نویسندگان انتخاب می‌شود.

وی تصریح کرد: اولین برنامه صبح جمعه با شما بعد از دوماه محرم و صفر در گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم عبداللهی پخش می‌شود.

افتخاری دیگر برنامه ‌های طنز این شبکه رادیویی را «کوی نشاط» با تهیه کنندگی مهدی ساعی پنج شنبه ‌ها ساعت 9تا 10:30 صبح و مجله رادیویی »دوصفر طنز» با تهیه کنندگی احسان زارع پنج شنبه ‌ها ساعت 20 شب و «جارچی» گلچین برنامه ‌های «صبح جمعه با شما» دانست که شنبه تا چهارشنبه ساعت 10:10 صبح به مدت 10 دقیقه پخش می ‌شود.ضمن اینکه تکرار «صبح جمعه با شما» ساعت 19 روزهای جمعه پخش می‌شود.

رادیو ورزش در محوطه 18

رادیو ورزش با تهیه و تولید برنامه‌هایی‌ ، طنازانه به موضوعات ورزشی می‌پردازد.«یک نفس تازه» با بخش‌های «شکرخبر»با گویندگی بتول مرادی و الهام حسینی نگاهی طنز به اخبار ورزشی دارند.«نیمکت»از بخش‌های مختلفی همچون برنا و آلاچیق تشکیل شده که آرمان غفاریان در بخش «شوله هوله»داستان فردی عجول و بی خیال و سهل انگار را بازی می کند.«نیم گشت» با بازی زینب محمودی و آرمان غفاریان نمایشهای گردشگری ورزشی را با زبان فاخر روایت می‌کند.

برنامه «صبح و ورزش» با بخش های کارت قرمز،شوت،تشویق، کفش طلایی، امروز ماو عموجان به تصحیح رفتارهای ناهنجار با زبان طنز،تشویق افرادی که کارهای مثبت انجام می‌دهند و ترغیب مخاطبان به رفتارهای مثبت در طول روز می‌پردازد.

«عصرانه» با بخش‌های «تیترانه»، محوطه18، کنکور ورزشی، کارت قرمز، عصرآهنگ و بازی آرمان غفاریان، علیرضا تهرانیها،لیلا صابونچی و پریسا کبیری با تیترهای ورزشی بازی کرده و نمایش‌هایی طنز با موضوعات ورزشی پخش می‌کند.

«هوادار»،«ریز بین» ، «گلچین» و «9با 2» از دیگر برنامه‌های طنز ورزشی است که در تقویت فرهنگ هواداری با حضور بازیگران تولید می‌شود.

پخش گزارشی ورزشی با چاشنی طنز برای پی بردن به ایرادات گزارش توسط مخاطب، طنز ورزشی برای بیان ضرب المثل از موضوعات این برنامه‌هاست.همچنین «صدای ورزش» با نگاهی طنز به موضوعات اجتماعی ورزش می‌پردازد.

رادیو جوان در خط آزاد

این شبکه رادیویی با تهیه 4 برنامه ترکیبی نمایشی به موضوعات اجتماعی نگاهی طنز‌گونه دارد.

طنز اجتماعی- نمایشی «این منم» جمعه ها ساعت 9:30 صبح به تهیه کنندگی عباس پیری پخش می‌شود.

«دو کلمه حرف یواش» که از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 صبح به تهیه کنندگی رضا ساکی پخش می‌شود، برنامه‌ای با لحن کمدی است که به مشکلات روز جامعه و جوانان اشاره می‌کند.

دو برنامه «راهکار» که از شنبه تا چهارشنبه ساعت 14به تهیه کنندگی حسین صنوبری و «خط آزاد» به تهیه کنندگی شکوفه موسوی و حامد مرادیان ساعت 19 میهمان خانه‌هاست،برنامه‌ای مفرح به زبان طنز با نقد اتفاقات روز جامعه است.

رادیو صبا هر بامداد و شامگاه

«صبح صبا» برنامه ترکیبی نمایشی است که شنبه تا چهارشنبه با تهیه کنندگی ملیحه مرادی جعفری و مژده آقا محمدی از ساعت 8 صبح در راستای آگاهی بخشی، نشاط آفرینی و ایجاد لحظاتی شاد برای مخاطبان در قالب بخش‌های متفاوت و متنوع در برنامه : مسابقه تلفنی، گزارش مردمی، شوخی با اخبار، روایات و قطعات کوتاه طنزتهیه و پخش می‌شود.

برنامه عصرگاهی شاد «عصر صبا»با تهیه کنندگی سجاد کلبادی نژاد با رویکرد معرفی مشاغل و معرفی جاذبه های دیدنی ایران، دارای بخش‌های عصر سفر،عصر مسابقه، عصر زندگی و ... می باشد. معرفی مشاغل به روز جامعه توسط گزارشگر برنامه از ویژگی‌های منحصر به فرد عصر صباست که مخاطبان برنامه می‌توانند با تماس تلفنی یا پیامک در این برنامه تعامل داشته باشند.

رضا عزتی تهیه کننده برنامه «صباهنگ»چند ترانه(پاپ، سنتی و محلی) پخش می کند و در نهایت توسط مخاطبان بهترین ترانه انتخاب می‌شود.سرگرمی و شناخت مخاطب با ترانه‌های جدید از مهمترین اهداف این برنامه می‌باشد.«صباهنگ» از شنبه تا پنج شنبه ساعت 18 پخش می‌شود.

مسابقه پیامکی«همپای‌صبا» دارای بخش‌های هنری، فرهنگی و اطلاعات عمومی می‌باشد که مخاطبان می‌توانند جواب های خود را به وسیله پیامک به عوامل برنامه برسانند.«همپای صبا» به تهیه کنندگی محسن جواهری شنبه تا چهارشنبه ساعت 14:30 پخش می‌شود.

رادیو تهران و هشتتگ تهران

«هشتتگ تهران »روزهای جمعه از ساعت 13:30 تا 14:30 با رویکرد طنز فانتزی نگاهی به فضای مجازی دارد.همچنین دو گروه برنامه ساز با تهیه کنندگی میثم عبدی و امیر بنی هاشمی مسابقه پر هیجان و شاد «صفر 21 » را از شنبه تا پنج شنبه ساعت 16 به مدت یک ساعت روانه آنتن می‌کند.«باشماصبح جمعه»صبح های جمعه به تهیه کنندگی اعظم السادات ابراهیمی از ساعت 7 تا 8:30 صبح گلچین برنامه‌های طنزی است که صبح ها‌ی جمعه از آنتن این شبکه رادیویی پخش شده است.
همچنین «تهرانک» و «ترانک» به تهیه کنندگی نیما نعمتی زاده شنبه تا پنج شنبه رویکردی فانتزی و شاد دارد.«ترانک» ساعت 6 صبح و «تهرانک» 15:30 به مدت نیم ساعت شنیده می‌شود.

رادیو پیام و آوا همراه مخاطبان

رادیو پیام و رادیو آوا با پخش ترانه‌های شادو موسیقی ‌های متناسب نه تنها لحظات شاد و مفرحی را به وجو د می‌آورند، بلکه همراه مخاطبان خواهند بود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

علی‌ اکرمی زائر همیشه خندان

خدای مهربان، ما خیلی ضعیفیم، خیلی ضعیف‌تر از آن‌که دیگران تصور می‌کنند، ما خیلی حتی ضعیف‌تر از آن هستیم که خودمان تصور می‌کردیم.

مساله FATF با ما چیست؟

مساله FATF با ما چیست؟

گروه ویژه اقدام مالی موسوم به اف‌ای‌تی‌اف یک سازمان بین‌الدولی است که توسط ایالات متحده آمریکا و متحدان آن (گروه هفت) در شهر پاریس و در سال ۱۹۸۹ میلادی پایه‌گذاری شد.

گفتگو

بیشتر
بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

دکتر سونیا اسکندریون، متخصص جراحی زنان تأکید می‌کند بارداران از پرداختن به فعالیت‌هایی که با خطر افتادن همراه است، پرهیز کنند

بارداران، معاف از خانه‌ تکانی

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

گفت‌و گو با دکتر حسن گلچین‌ نژاد دزفولی، استاد دانشگاه و معلم باسابقه‌ای که به کودکان کار مهاجر در خیابان درس می‌دهد

مدرسه خیابانی (+تصاویر)

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
یک عصر متفاوت

در مرحله نیمه‌نهایی عصرجدید چه اتفاقاتی افتاد؟ به همراه جزئیاتی از چگونگی برگزاری مرحله پایانی

یک عصر متفاوت

پیشخوان

بیشتر