jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۱۶۶۱۴۴   ۰۳ مهر ۱۳۹۷  |  ۰۹:۵۰

یک مورد دیگر برای اختلاف نظرهای موجود بین استقلال و پرسپولیس اضافه شد.

بالاخره دربی شماره چند؟!

به گزارش جام جم آنلاین ، پرسپولیسی ها دربی روز پنج شنبه را هشتاد و هشتمین دربی تاریخ پایتخت می دانند اما استقلالی ها موافق نیستند و می گویند دربی روز پنج شنبه دربی شماره 87 است. در واقع برگزاری نافرجام سوپرجام بین استقلال و پرسپولیس باعث این ابهام بزرگ شده است. استقلال از حضور در سوپرجام انصراف داد تا بازی سه بر صفر به سود پرسپولیس اعلام شود. حالا از نظر بسیاری مسابقه ای که هرگز بین استقلال و پرسپولیس در سوپرجام برگزار نشد دربی شماره 88 است این در حالی است که بسیاری دیگر عقیده دارند وقتی هیچ مسابقه ای برگزار نشده چرا باید به آن عدد شماره 87 اختصاص داد تا بازی روز پنج شنبه دربی شماره 88 نام بگیرد.

به هر حال در فاصله دو روز مانده به دربی بزرگ پایتخت هنوز مشخص نیست که باید این دربی را شماره 87 بدانیم یا شماره 88...

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

تزریق پیام ایستادگی، امید و نشاط

باعث خوشحالی و مسرت است که رهبر معظم انقلاب در جمع قهرمانان و سرمایه‌های ورزش کشور، همچون همیشه مدبرانه به بسیاری از مسائل و معضلات این حوزه اشاره کردند و با بیانات خود، برنامه اصلی دستگاه‌ های ورزشی کشور را طی سال‌های آتی ترسیم نمودند.

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها