jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۱۶۳۳۷۰ ۱۷ شهريور ۱۳۹۷  |  ۰۰:۰۱

با شروع کار فیلمبرداری فیلم تازه سانجی لیلا بانسالی، مشخص شد که نه سه خان بزرگ بالیوودی که یک بازیگر تازه وارد، نقش اصلی آن‌را به‌عهده دارد. این فیلم بدون نام، خیلی بی‌سروصدا در لوکیشن‌های شهر لندن جلوی دوربین رفت. آنمول تاکریا پسر پونم دیلون بازیگر مطرح دهه 80 میلادی بالیوود، نقش اصلی این درام پرتنش را به‌عهده دارد. پدر او آشوک تاکریا از تهیه‌کنندگان سرشناس سینمای هند است. جهاتالکا مالهوترا هم تازه‌وارد دیگری است که نقش مقابل آنمول تاکریا را در این فیلم به عهده دارد.

اطلاعی از داستان فیلم در دست نیست. سازندگان این درام گفته‌اند خط اصلی داستان آن، پیرامون چهار کاراکتر دور می‌زند. ریما شیخ و ابراهیم چودری نقش دو کاراکتر مهم دیگر فیلم را بازی می‌کنند. گروه سازنده فیلم به مدت 33 روز کار فیلمبرداری آن‌را در لوکیشن‌های شهر لندن و بمبئی انجام خواهند داد. بانسالی اعلام کرده در کنار حال و هوای رمانتیک فیلم به اکشن هم توجه ویژه‌ای می‌شود. این اولین بار است که اکشن نقش مهمی در داستان یکی از فیلم‌های بانسالی بازی می‌کند.

رسانه‌های گروهی هند می‌نویسند که ستارگان بالیوودی اشتیاق بسیار زیادی برای بازی و حضور در فیلمی از بانسالی را دارند. «پادماوات» او که فصل قبل روی پرده سینماهای هند رفت، با فروشی 302 کروری، دومین فیلم پرفروش سال جاری سینماهای این کشور آسیایی است. رانویر سینگ، دیپیکا پاداکونه و شاهد کاپور بازیگران این درام دوره‌ای تاریخی هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر